Szkolenie sędziów

Boniecki Jerzy
Posty: 265
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański

Szkolenie sędziów

Post autor: Boniecki Jerzy »

Wszystkich chętnych do sędziowania proszę o zgłaszanie się do kolegi Wiesława Szymkowskiego podając posiadane doświadczenie, stare uprawnienia , znajomość języka angielskiego oraz kategorie w których w przyszłości chce sędziować. Pozwoli to na opracowanie planu szkolenia doskonalącego. Podaję adres wszymkowski@list.pl
Boniecki Jerzy
Posty: 265
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański

Post autor: Boniecki Jerzy »

w dniach 30.06-1.07 we Włocławku podczas MP F3C odbędzie sie szkolenie sędziów F3C, chętni proszę się zgłaszać do kol.W. Szymkowskiego.
Andrzej Kiepsch
Posty: 32
Rejestracja: 29 paź 2007, 07:41
Lokalizacja: Aeroklub Leszczyński

Sprawy sędziowskie

Post autor: Andrzej Kiepsch »

Drogi Jurku!
Wysłanie do AP zgłoszenia kandydata do Kolegium Sędziowskiego już nie wystarcza? W tym zgłoszeniu podaje się kategorie w których chcemy sędziować,oraz imprezy sędziowane w ostatnich trzech latach.
Z poważaniem Andrzej
Boniecki Jerzy
Posty: 265
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański

Post autor: Boniecki Jerzy »

Przepisy sie zmieniają, jest wielu sędziów którzy przez ostatnie lata nie brali udziału w zawodach nawet w charakterze fizycznego. Należy ujednolicić procedury oraz interpretacje.
Boniecki Jerzy
Posty: 265
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański

Post autor: Boniecki Jerzy »

W dniach 20-22.06 podczas MP Modeli Kosmicznych odbędzie sie szkolenie doskonalące sędziów, w celu zapewnienia noclegu proszę się zgłaszać na adres boniecki@pro.onet.pl
Boniecki Jerzy
Posty: 265
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański

Re: Szkolenie sędziów

Post autor: Boniecki Jerzy »

W dniach 30.04-3.05. podczas zgrupawania kadry modeli kosmicznych odbędzie sie szkolenie dla sędziów modelarstwa kosmicznego. Chętnych do udziału prosze o przestudiowanie części ogólnej przepisów czyli części B kodeksu sportowego, stan na 1 styczeń 2009.
Andrzej Kiepsch
Posty: 32
Rejestracja: 29 paź 2007, 07:41
Lokalizacja: Aeroklub Leszczyński

Re: Szkolenie sędziów

Post autor: Andrzej Kiepsch »

W Kalendarzu Sportowym Aeroklubu Polskiego jest planowane szkolenie sędziów:
w modelarstwie kosmicznym - 30.04-03.05 Lisie Kąty
w kategorii makiet F4 12-14.06 Częstochowa
W związku z tym mam pytanie: jakie są koszty uczestnictwa i kto je pokrywa?

Pozdrawiam Andrzej Kiepsch
Boniecki Jerzy
Posty: 265
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański

Re: Szkolenie sędziów

Post autor: Boniecki Jerzy »

W Lisich dla sędziów jest darmowy nocleg i jedzenie. Dojechać muszą na własny koszt lub własnego klubu.
Andrzej Kiepsch
Posty: 32
Rejestracja: 29 paź 2007, 07:41
Lokalizacja: Aeroklub Leszczyński

Re: Szkolenie sędziów

Post autor: Andrzej Kiepsch »

Zgoda. A Częstochowa?
Andrzej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy sędziowskie; systematyka klas w/g FAI; podkomisje specjalnościowe, tematy interdyscyplinarne”