Szkolenie sędziów
-
Boniecki Jerzy
- Posty: 265
- Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
- Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański
Szkolenie sędziów
Wszystkich chętnych do sędziowania proszę o zgłaszanie się do kolegi Wiesława Szymkowskiego podając posiadane doświadczenie, stare uprawnienia , znajomość języka angielskiego oraz kategorie w których w przyszłości chce sędziować. Pozwoli to na opracowanie planu szkolenia doskonalącego. Podaję adres wszymkowski@list.pl
-
Boniecki Jerzy
- Posty: 265
- Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
- Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański
-
Andrzej Kiepsch
- Posty: 32
- Rejestracja: 29 paź 2007, 07:41
- Lokalizacja: Aeroklub Leszczyński
Sprawy sędziowskie
Drogi Jurku!
Wysłanie do AP zgłoszenia kandydata do Kolegium Sędziowskiego już nie wystarcza? W tym zgłoszeniu podaje się kategorie w których chcemy sędziować,oraz imprezy sędziowane w ostatnich trzech latach.
Z poważaniem Andrzej
Wysłanie do AP zgłoszenia kandydata do Kolegium Sędziowskiego już nie wystarcza? W tym zgłoszeniu podaje się kategorie w których chcemy sędziować,oraz imprezy sędziowane w ostatnich trzech latach.
Z poważaniem Andrzej
-
Boniecki Jerzy
- Posty: 265
- Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
- Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański
-
Boniecki Jerzy
- Posty: 265
- Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
- Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański
W dniach 20-22.06 podczas MP Modeli Kosmicznych odbędzie sie szkolenie doskonalące sędziów, w celu zapewnienia noclegu proszę się zgłaszać na adres boniecki@pro.onet.pl
-
Boniecki Jerzy
- Posty: 265
- Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
- Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański
Re: Szkolenie sędziów
W dniach 30.04-3.05. podczas zgrupawania kadry modeli kosmicznych odbędzie sie szkolenie dla sędziów modelarstwa kosmicznego. Chętnych do udziału prosze o przestudiowanie części ogólnej przepisów czyli części B kodeksu sportowego, stan na 1 styczeń 2009.
-
Andrzej Kiepsch
- Posty: 32
- Rejestracja: 29 paź 2007, 07:41
- Lokalizacja: Aeroklub Leszczyński
Re: Szkolenie sędziów
W Kalendarzu Sportowym Aeroklubu Polskiego jest planowane szkolenie sędziów:
w modelarstwie kosmicznym - 30.04-03.05 Lisie Kąty
w kategorii makiet F4 12-14.06 Częstochowa
W związku z tym mam pytanie: jakie są koszty uczestnictwa i kto je pokrywa?
Pozdrawiam Andrzej Kiepsch
w modelarstwie kosmicznym - 30.04-03.05 Lisie Kąty
w kategorii makiet F4 12-14.06 Częstochowa
W związku z tym mam pytanie: jakie są koszty uczestnictwa i kto je pokrywa?
Pozdrawiam Andrzej Kiepsch
-
Boniecki Jerzy
- Posty: 265
- Rejestracja: 07 lut 2006, 10:59
- Lokalizacja: Aeroklub Nadwiślański
Re: Szkolenie sędziów
W Lisich dla sędziów jest darmowy nocleg i jedzenie. Dojechać muszą na własny koszt lub własnego klubu.
-
Andrzej Kiepsch
- Posty: 32
- Rejestracja: 29 paź 2007, 07:41
- Lokalizacja: Aeroklub Leszczyński
Re: Szkolenie sędziów
Zgoda. A Częstochowa?
Andrzej
Andrzej