Biuletyn

Biuletyn

Postprzez Boniecki Jerzy » Czwartek, 23 Marzec 2006, 08:19

INFORMUJĘ KOLEGÓW ŻE BIULETYN SPORT MODELARSKI NR 1/2006 NIE JEST BIULETYNEM KOMISJI MODELARSKIEJ JEST PRYWATNĄ SPRAWĄ PANA WŁODARCZYKA. KOMISJA MODELARSKA NIE IDENTYFIKUJE SIĘ Z TREŚCIĄ TEGO BIULETYNU. Sekretarz Generalny Aeroklubu Polskiego też z tym nie ma nic wspólnego. Nad jego kłamliwą treśćią nie będę się wypowiadał bo chciałbym być precyzyjny a swój egzemlarz przezkazałem Prezydium Zarządu AP do zapoznania się. INFORMACJA NA TEMAT POLISY UBEZPIECZENIOWEJ TEŻ JEST KŁAMLIWA, treść polisy zostanie opublikowana w internecie.
Jerzy Boniecki
KOLEGÓW KTÓRZY OTRZYMALI TEN BIULETYN PROSZĘ O KOMENTARZ
Boniecki Jerzy
 
Posty: 264
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 11:59
Miejscowość: Aeroklub Nadwiślański

Postprzez Tomek Osinski » Czwartek, 23 Marzec 2006, 17:45

Witam,
W dziale "informacje KM" Przewodniczący Boniecki wyraził stanowisko Komisji Modelarskiej względem treści w ostatnim wydaniu "Sportu Modelarskiego". Przewodniczący poprosił nas także o komentarz.

Panie Przewodniczący,
nie liczyłbym na jakiekolwiek merytoryczne komentarze treści tego biuletynu. Nie będzie chyba dużym nadużyciem, jeśli powiem, że znakomita większość modelarzy już dawno nie widziała sensu drukowania tej gazetki. Znam osobiście ludzi, którzy nie otwartą kopertę z "biletynem" wyrzucali wprost do kosza.

Numer 1/2006 bije wszelkie rekordy braku zdrowego rozsądku.
Dla mnie to stek bzdur uwłaczających logice, kompromitacja i cyniczne nudużywanie uprawnień z racji pełnionego stanowiska przez Pana Pawła Włodarczyka.

Nie zamierzam tu odnosić się do żadnych tez z tego "biuletynu" poza jedną.

Autor biuletynu z rozbrajającą szczerością stwierdza, że "system wydawania licencji jest deficytowy". Suma 41tyś. zł. uzyskana z licencji sportowych nie starcza nawet na pokrycie kosztów pracowniczych ich wydawania.
Jednocześnie...Gdzie indziej żąda przywrócenia w wydziale modelarskim AP 5 etatów.
5 etatów kosztowałoby rocznie Sekcję ponad 200 000 zł.

Cięcie kosztów, naprawa deficytowego systemu poprzez zwiększanie zatrudnienia.
No to po prostu ręce opadają. To już chyba nawet Marks i Engels przewróciliby się w grobie.

Nie zamieszczenie składu demokratycznie wybranej i zatwierdzonej przez Zarząd AP Komisji Modelarskiej jest na ogólnym tle treści "biuletynu" tylko drobnym szczegółem. Chociaż ten szczegół, dokładnie charakteryzuje lekceważący stosunek Pana Pawła Włodarczyka do woli i opinii środowiska modelarskiego.

Na szczęście nikt nie jest niezastąpiony.

Sobie i Kolegom życzę cierpliwości, a kto ma słabe nerwy niech lepiej nie bierze ostatniego wydania "biuletynu" do ręki.

Tomek
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Bleeetyn

Postprzez Rafał Rajewski » Czwartek, 23 Marzec 2006, 18:00

Witam!
Dzisiaj dotarł biuletyn "Sport Modelarski" do naszego klubu. Do tej pory był przysyłany sporadycznie. Mam nadzieję, że jest to numer pierwszy w tym roku i zarazem ostatni w ogóle :D .
W dobie Internetu, to zwyczajne marnotrawstwo papieru, zwłaszcza ze względu na zawartość merytoryczną. Znowu te same jak w każdym numerze zdjęcia (przedruki z własnych książek), tabelki, jakieś cyfry, medale, wypisane laurki na własną cześć itd.
B. Szefa Pionu strasznie musiało zaboleć oddanie Zarządowi zawartości konta modelarskiego na ratowanie całego AP, bo wzmianki o zajęciu kont umieszczono w kilku miejscach (już na samym wstępie i pomiędzy laurkami). Ciekawe, jakby te środki zostały zagospodarowane i przeznaczone, gdyby nie zostały w porę ujawnione. Dobrze, że nowa KM stanowczo odcięła się na tym Forum od tego wydawnictwa i nie ma z nim nic wspólnego. Ale jakim cudem za pieniądze AP drukuje się w dużym nakładzie autoreklamę i własne stanowisko w sprawach finansowych, które już dawno zostały wyjaśnione przez Zarząd.
Dosyć tej samowoli i bezkarności!!!
Mam nadzieję, że Delegat po powrocie z Lozanny (gdzie powinien według mnie pojechać Przewodniczący KM i ew. Trener KN), wreszcie odpowie na te wszystkie pytania i zostanie rozliczony z całokształtu 30 - letniej działalności.
Pozdrawiam
Nadeszła Wiosna!!!
Awatar użytkownika
Rafał Rajewski
 
Posty: 7
Dołączenie: Poniedziałek, 6 Luty 2006, 17:44
Miejscowość: Warszawa - Ursynów

Postprzez Czaro » Czwartek, 23 Marzec 2006, 23:53

kompromituje się nie Włodarczyk, a nowa Komisja, która nie potrafi zapanować nad tym wszystkim. Jak to możliwe, ze strona www, oraz Biuletyn dotychczas podstawowe formy komunikowania się KM ze środowiskiem są nadal od KM niezależne?
jedyna pewność to niepewność, reszta to niezawodność

Czarek Janas
Awatar użytkownika
Czaro
 
Posty: 48
Dołączenie: Piątek, 10 Luty 2006, 00:25
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Marek Zakrzewski » Piątek, 24 Marzec 2006, 00:17

Czaro napisał:kompromituje się nie Włodarczyk, a nowa Komisja, która nie potrafi zapanować nad tym wszystkim. Jak to możliwe, ze strona www, oraz Biuletyn dotychczas podstawowe formy komunikowania się KM ze środowiskiem są nadal od KM niezależne?


Jak to mozliwe ? Zastanówmy się ... wszystcy za przeciw Włodarczykowi ... Dlaczego usunięto wątek o Włodarczyku i na czyja "prośbę"?
Czyżby władze Aeroklubu Polski "bały się" Włodarczyka ... albo też Włodarczyk ma tak długie ręce że narazie jeszcze jest w Aerokubie. I jeszcze "funduje" się p. Włodarczykowi wyjazd do Lozanny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem ciekaw jaki obraz modelarstwa, AP i nowej KM pan sznowny trener tam przekaże !!!!
Aż się boje myśleć o tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Komisja z tego co się orientuję wykonuje poprawnie swoją działalność ... tylko problemy są, jak mi się wydaje u samej góry !!! Poza Zasięgiem mozliwości (jak narazie, ale to mam nadzieje się zmieni!) nowej KM.
Pozdrowienia z Torunia
Marek Zakrzewski
www.rctorun.pl

Aeroklub Pomorski w Toruniu
Awatar użytkownika
Marek Zakrzewski
 
Posty: 41
Dołączenie: Poniedziałek, 6 Luty 2006, 22:07
Miejscowość: Toruń, Polska

Postprzez Radek Pilski » Piątek, 24 Marzec 2006, 09:29

Czaro napisał:kompromituje się nie Włodarczyk, a nowa Komisja, która nie potrafi zapanować nad tym wszystkim. Jak to możliwe, ze strona www, oraz Biuletyn dotychczas podstawowe formy komunikowania się KM ze środowiskiem są nadal od KM niezależne?

Czarku, czy masz jakąkolwiek wiedzę o tym, jakie uprawnienia ma Komisja Modelarska w sprawie o której piszesz ?
Czy masz jakąkolwiek wiedzę o działaniach, jakie podjęła Komisja Modelarska w tej sprawie ?
Mam nadzieję, że twoja krytyka jest bardziej wynikiem emocji niż głębszych przemyśleń.
Pozdrawiam,
Radek
Awatar użytkownika
Radek Pilski
 
Posty: 62
Dołączenie: Sobota, 4 Luty 2006, 20:52
Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

Postprzez Radek Oleksy » Piątek, 24 Marzec 2006, 21:16

dostałem biuletyn , no proszę nagle znalazło się miejsce na sprawozdanie finansowe !!!
a tak poza tym wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd
Ten człowiek zanim odejdzie skłóci nas tak , że nie pozbieramy się przez pięc lat.
KOGO ON ZNA ŻE JESZCZE TAM SIEDZI????
Mam nadzieję , że KM (nie ta która jest w biuletynie), ale ta "NASZA" czyli właściwa SZYBKO COŚ Z TYM ZROBI ORAZ ZAPANUJE NAD STRONĄ WWW AEROKLUBU !!
Marku, lub Jurku napiszcie coś na ten temat.
Awatar użytkownika
Radek Oleksy
 
Posty: 85
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 12:39
Miejscowość: Odolanów

Postprzez Bartekk » Piątek, 24 Marzec 2006, 23:41

Radek Oleksy napisał:no proszę nagle znalazło się miejsce na sprawozdanie finansowe !!!


Pojawienie się sprawozdania teraz może coś oznaczać:D
Na pożegnanie, jako ostatnia próba utrzymania się na powierzchni...

Autor biuletynu z rozbrajającą szczerością stwierdza, że "system wydawania licencji jest deficytowy". Suma 41tyś. zł. uzyskana z licencji sportowych nie starcza nawet na pokrycie kosztów pracowniczych ich wydawania.


Ja bardzo chętnie zajmę sie wydawaniem licencij za 10% wpływów za licencje!!! problem deficytowego systemu zniknie raz na zawsze, a ja będę uznany za geniusza i cudotwórcę :D

Bardzo mi się spodobała tabelka pokazująca ilość zdobytych medali w poszczególnych latach. Ukazuje ona m.in. bardzo skromne podkeślenie, że w latach 1976-2005 (lata panowania mgr Włodarczyka) sekcja modelarska zdobyła aż 391 medali. Jestem dumny ponieważ, średnio 16 medali na rok, to bardzo dobry wynik. W porównaniu do innych sekcji, takich jak samolotowa czy szybowcowa, które zdobyły razem 195 medali, modelarstwo, przy swoich ok. 25 konkurencjach dodając jeszcze podział na juniorów i seniorów, wypadło nad wyraz wyśmienicie ze swoimi 391 medalami.
Pozdrawiam Bartłomiej Janas, gg 8685213
Bartekk
 
Posty: 28
Dołączenie: Niedziela, 5 Luty 2006, 00:49
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Czaro » Sobota, 25 Marzec 2006, 00:47

nie Radku, nie mam takiej wiedzy. Piszę tylko, jak ta sprawa wygląda z persektywy modelarza niezrzeszonego
Ostatnio edytowano Sobota, 25 Marzec 2006, 10:41 przez Czaro, łącznie edytowano 1 raz
jedyna pewność to niepewność, reszta to niezawodność

Czarek Janas
Awatar użytkownika
Czaro
 
Posty: 48
Dołączenie: Piątek, 10 Luty 2006, 00:25
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Roman Białoskórski » Sobota, 25 Marzec 2006, 10:08

Radek Oleksy napisał:KOGO ON ZNA ŻE JESZCZE TAM SIEDZI????


To przykład źle postawionego pytania !

Pytanie usunąłem, ponieważ zawierało tezę, którą byłoby bardzo ciężko udowodnić. Koledzy, skoncentrujmy się na powszechnie dostępnych faktach w ocenie pracy Pana Włodarczyka i nie dajmy się ponieść emocjom.
Tomek
Roman Białoskórski
 

Postprzez Radek Oleksy » Sobota, 25 Marzec 2006, 12:16

Dziękuję za poprawienie Roman !!!
W pełni się zgdzam z nową formą pytania !
Awatar użytkownika
Radek Oleksy
 
Posty: 85
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 12:39
Miejscowość: Odolanów

Postprzez Roman Białoskórski » Sobota, 25 Marzec 2006, 19:05

Radek Oleksy napisał:Dziękuję za poprawienie Roman !!!
W pełni się zgdzam z nową formą pytania !


Nie wyglądasz na takiego szybkiego ale fakt -jesteś !
I za to Cię lubię !

A naszła mnie taka orientalna myśl.
Gdy walczą słonie najbardziej cierpi trawa !(hindiskie)

Co do koncentrowania się to niby po co ?To byłaby trzepaczka w rękach mas.
Już po zawodach ! Decyzje przecież zostały podjęte .A czemu publicznie nie powiedziano o tym ?

Co do tezy ,która niby była w pytaniu.
Twoje pytanie też zawiera coś na kształt tezy(o ile to nie zwidy moderatora).Bo teza ta "na niby" dotyczy w swej istocie znania kogoś a nie konsekwencji tej niby znajomości.


A ocena jest wielotorowa i dotyczy wielu aspektów bo nie wszystko było "be" .Było też "cacy" .To warto pamiętać
Roman Białoskórski
 

Postprzez Tomek Osinski » Niedziela, 26 Marzec 2006, 01:11

Koledzy,
Po co stawiać ryzykowne tezy, skoro w ostatnim biuletynie mamy do czynienia z przepięknym materiałem faktologicznym.

Pan Włodarczyk przywykł do manipulowania faktami. Czasem posuwa się nawet do kłamstw.

Oto przykład.
Na stronie 12 „biuletynu modelarskiego” mamy treść „Stanowiska środowiska modelarskiego w sprawie losów pożyczonych przez Zarząd AP funduszy”.

Pierwsze zdanie brzmi tak:
„W dniach 15-17.12.05 w CSS AP w Lesznie odbył się kurs doskonalący dla instruktorów mlik, z udziałem przedstawicieli środowiska modelarskiego z całego kraju.” – prawda.

Ale już drugie zdanie - „Przedmiotem dyskusji była m.in. sprawa tzw. Pożyczenia środków finansowych z konta modelarskiego na uregulowanie zobowiązań finansowych AP nie mających bezpośredniego związku z działalnością modelarską.” – to oczywiste kłamstwo i manipulacja.
Dlaczego? Bo środki pożyczone przez ZAP poszły między innymi na zapłacenie składki w FAI. Jeśli składka nie zostałaby zapłacona to moglibyśmy zapomnieć o startach w międzynarodowych zawodach modelarskich. Tego pewno inicjatorzy sterujący formowaniem „stanowiska środowiska modelarskiego” zapomnieli „środowisku” powiedzieć.

Zdanie trzecie – „Obecni na spotkaniu , w imieniu środowiska modelarskiego wyrazili pełną dezaprobatę dla działań Zarządu AP, które odczytują jako wyraz lekceważenia tego środowiska i jego stanowiska wyrażonego na piśnie z dnia 17 grudnia roku 2004” – Kto referował te „działania Zarządu? Pan Włodarczyk? Pan Poliński? A dlaczego nie przedstawiciel Zarządu?
Czy Pan Poliński, lub Pan Włodarczyk zaprosili w ogóle członka Zarządu lub Dyrektora Biura AP na to spotkanie w celu przedstawienia środowisku modelarskiemu działań Zarządu?

Miesiąc później delegaci Sekcji Modelarskich A. Regionalnych gościli na Sejmiku Wyborczym aż dwóch członków Zarządu i Dyrektora Biura Zarządu. Z ust Dyrektora M. Izydorczaka usłyszeliśmy dokładnie na co poszły „nasze pieniądze” pożyczone przez AP. Nikt już nie miał ochoty protestować, wszyscy przyjęli „działania Zarządu” ze zrozumieniem – opłacenie składki FAI i ZUS. To nie to samo co dwie wycieczki 3 osobowej „delegacji obserwatorów” do Australii na Mistrzostwa Świata z inicjatywy Pana Włodarczyka... oczywiście z błogosławieństem i na wniosek ówczesnej Komisji Modelarskiej, jak podejrzewam.
A na to też poszły „nasze pieniądze”. „Nasze” piszę w cudzysłowie, bo do momentu pożyczenia tych pieniędzy, nie wiedziała o nich nawet cała poprzednia KM. Były to raczej pieniądze Panów Włodarczyka i Kruka. Członkowie tamtej Komisji próbowali wybrać skarbnika i wyjaśnić finanse sekcji. Nie udało się. Sprawa oparła się nawet o Komisję Rewizyjną AP. Nie wiem z jakim skutkiem.

Jest jeszcze w środku tego „pisemka” takie zdanie: „Środowisko modelarskie jednogłośnie wyraża stanowisko itd”.
Otóż okazuje się, że ktoś policzył ile środowisko modelarskie ma głosów, stwierdził że wszystkie głosy są na sali i wyraziły stanowisko. Hmmm, nie było tam przecież mnie, nie było Romka Białoskórskiego, a też jesteśmy środowiskiem.
Był tam Radek Oleksy. Wiem, że Radek tego pisemka nie podpisał. Nie podpisał też Janek Ochman – obaj z Radkiem są przewodniczącymi sekcji w swoich aeroklubach i niewątpliwie są środowiskiem, ale... inaczej myślącym, stąd ich głosów nie zaliczono do głosu środowiska.
Przyłapaliśmy manipulatorów opinią środowiska modelarskiego na następnym kłamstwie.

I tak można by wykazywać głupoty powypisywane na każdej stronie redagowanego przez Pana Włodarczyka pisemka.
Normalni ludzie nie mają na to czasu. Normalni ludzie wybierają sobie reprezentantów - tak jak modelarze wybrali Komisję Modelarską, tak jak Zjazd Krajowy wybrał Zarząd AP – by dbali o interesy ogółu.
Pan Paweł Włodarczyk nie jest reprezentantem środowiska modelarskiego. Środowisko modelarskie na Sejmiku KM 28 stycznia jasno dało do zrozumienia przedstawicielom Zarządu AP i członkom przyszłej Komisji Modelarskiej, że ma go dość.
Ostatnie 2 miesiące po Sejmiku dowodzą że Pan Włodarczyk za nic nie podejmie współpracy z Komisją Modelarską, a nawet sabotuje jej pracę.
W ostatnich dniach dziesiątki osób, a także całe sekcje modelarskie a. regionalnych wysłały opnię pracy Pana Włodarczyka w sekcji modelarskiej AP na adres wice Prezesa Włodzimierza Skalika i Przewodniczącego KM Marka Szufy.

Czekamy na rozstrzygnięcie przez Zarząd AP i Sekretarza Generalnego tego konfliktu.

Ostatnie kilka zdań. te o reprezentantach, polecam szczególnie uwadze członkom Zarządu AP wsłuchanym w argumenty Pana Włodarczyka.
I na koniec...
Podobno o naszym forum wyraził się z uznaniem do członków Prezydium KM nawet Prezes AP gen.Czempiński. Pozytywny stosunek Prezesa AP do jawności i publicznej dyskusji może tylko cieszyć.
Panie Generale, liczymy na Pana.

Z modelarsko-lotniczym pozdrowieniem,
Tomek Osiński
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Marek Szufa » Niedziela, 26 Marzec 2006, 01:40

Panowie

Myślę, a w zasadzie mam tego świadomość, że nie wiecie co i ile się dzieje na Krakowskim Przedmieściu 55. Od dwóch miesięcy nie miałem ani jednego wolnego dnia. Pomimo sporej ilości wolnych dni w pracy zawodowej. Sam nie wiem ile dni tam i nie tylko tam spędziłem po to by postawić nasze sprawy na „nogi”. Tyle tylko, że my jako nowa KM mamy jedynie głos doradczy w działalności AP- w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Myślę, że tyle ile jednak udało się nam wspólnie dokonać w naszej dziedzinie, w tak krótkim czasie nigdy dotąd nikt nie zrobił, co więcej nikt nie wierzył, że to się uda.

W dniu 13.03.2006r. jako Komisja Modelarska AP złożyliśmy do Zarządu Głównego AP oficjalny wniosek o odwołanie Pana P.Włodarczyka z zajmowanego stanowiska.
Przed wyjazdem Pana Włodarczyka, przez wiele dni walczyliśmy aby tam nie jechał, gdyż tak jak Wy, rozumieliśmy że jego wyjazd czy też raczej on sam, zrobi tyle zła na łonie FAI, że my jako nowa KM przez nie wiem jaki okres czasu będziemy musieli to „odkręcać”. Niestety pojechał (pojechali oboje, za nasze pieniądze po to byśmy my teraz mieli więcej pracy z kreowaniem swojego prawdziwego wizerunku w oczach CIAM )
Pojechali tam pomimo, że jako KM AP złożyliśmy oficjale wnioski do Zarządu Głównego AP o odwołanie Pana Włodarczyka z jego funkcji w CIAM.
Pojechali, bo „murem” stanął za Panem Włodarczykiem sam Pan V-ce Prezes AP W.Skalik. To on właśnie spowodował, że pomimo naszych protestów, oficjalnych wniosków o odwołanie, nie doszło do głosowania nad nimi . To właśnie Pan Skalik przekonał Prezesa AP aby ten podpisał zgodę na ich wyjazd.
Tak więc, może to jest rzeczywiście nasza kompromitacja w tym temacie, ale przynajmniej staraliśmy się. Myślę, że dużo łatwiej jest usiąść do komputera wieczorem i napisać „mocnego” posta , niż skutecznie działać.
Jeżeli chodzi o Biuletyn, to kilka tygodni temu, na jednym z naszych posiedzeń podjęliśmy decyzję o nie drukowaniu tegoż. Decyzja ta była znana Panu Włodarczykowi.
Zrobił jednak jak zrobił, teraz będzie musiał za to wydanie zapłacić z własnej pensji (tak stwierdził Sekretarz Generalny AP)
Jeżeli chodzi o stronę WWW, to jak zapewne zauważyliście jest już nowa strona AP. Zorganizowana z inicjatywy V-ce Prezesa W.Skalika
Ta nowa strona ma jeszcze starą podstronę Modelarską, ale aktualnie pracujemy nad utworzeniem jej nowego wizerunku. Jak tylko będzie to na wystarczającym poziomie budowy, zastąpimy starą nowo utworzoną. W starej stronie administrował, czy też „majstrował” Pan P.Włodarczyk ale mam nadzieję jest to w tym momencie historia.
Po kolejnej burzliwej dyskusji jaką odbyłem z Panem V-ce Prezesem W.Skalikiem,
na temat zasadności obecności Pana P.Włodarczyka na swoim stanowisku w SM AP, na prośbę v-ce Pana Prezesa, uruchomiłem w internecie ogólnopolską akcję wysyłania e-maili do niego, w celu zorientowania go w nastawieniu społeczności modelarskiej kraju do Szefa polskiego modelarstwa.
W dniu 22.03.2006r. zostaliśmy ( w składzie Prezydium KM) przyjęci na posiedzeniu Prezydium Zarządu Głównego przez Prezesa AP, w celu przedstawienia naszego stanowiska w sprawie Pana Włodarczyka. Złożyłem na ręce Pana Prezesa AP dokument 36- stronnicowy, jaki powstał z e-maili nadesłanych przez modelarzy z całej Polski.
W e-mailach tych nie znalazła się ani jedna pozytywna ocena dotychczasowej działalności Szefa polskiego modelarstwa. Po naszym wyjściu miała zapaść decyzja o której, mamy wszyscy nadzieję rychło się dowiemy.
Z lotniczym pozdrowieniem
Marek
Marek Szufa
 
Posty: 26
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 00:47
Miejscowość: Podkowa Lesna

Postprzez Radek Oleksy » Niedziela, 26 Marzec 2006, 10:08

No ja jednak podświadomie wiedziałem , że nowa KM działa i teraz bedzie już tylko lepiej.

Muszę sprostować Tomka co do spotkania w Lesznie - byłem tam i niestety PODPISAŁEM ten list - Janek Ochman uświadomił mi później jaki błąd zrobiłem...
Na sejmiku w Warszawie , po wystąpieniu Panów Zarządu AP poczułem się głupio i zrozumiałem, że nie wolno podejmować decyzji nie znając dwóch stron sporu.
Oczy otwarły mi słowa Pana M. Izydorczaka cyt: "gdyby pieniądze Sekcji Modelarskiej zostały wydane w odpowiednim czasie na odpowiednie cele nie było by problemu",
ale w Lesznie Pan Włodarczyk , Kruk i Poliński przedstawili sytuację w ten sposób, ze naprawdę , nie myśleliśmy o tym skąd się wzięły te pieniądze , tylko , ze AP nam je zabrał !!!
Po prostu byłem za świeży...
Teraz już wiem komu ufać i tak zostanie, mam nadzieję , że po tym sezonie w biurze Sekcji Modelarskiej AP zostaną już tylko właściwi ludzie i na sezon 2007 r. będzie naprawdę NOWY !!
Awatar użytkownika
Radek Oleksy
 
Posty: 85
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 12:39
Miejscowość: Odolanów

Następna

Powróć do Informacje Komisji Modelarskiej AP archiwum

cron