Punkty juniorów

Free Flight Krosno

Punkty juniorów

Postprzez gonzo » Piątek, 31 Sierpień 2007, 17:17

Witam
Mam dwie sprawy które mnie intrygują
Pierwsza to błędna nazwa klubu zawodników z MOKSiR Chrzanów, to jest:Włodarczyk, Gąsiorowski, Sawka, Tanasiewicz, Straś przy ich nazwiskach jest KA a powinno być SM15, za poprawinie błędu zgóry dziękuje.
Druga to że junior który startował w zawodach seniorów (za wyjątkiem zawodniczki Moniki Sowy z Gliwic) nie jest ujęty w rankingu seniorów, przecież połwa punktów zroku poprzedniego przechodzi na rok biężący, a ten junior wkońcu będzie seniorem i dlaczego zaraz na początku ma być stratny,
Bardzo prosze o wyjaśnienie, myśle iż więcej zawodników nurtuje ten problem
pozdrawiam
gonzo
gonzo
 
Posty: 3
Dołączenie: Niedziela, 17 Wrzesień 2006, 23:30
Miejscowość: Chrzanów

Re: Punkty juniorów

Postprzez Andrzej Grodzki » Piątek, 31 Sierpień 2007, 20:30

gonzo napisał:Witam
Mam dwie sprawy które mnie intrygują
Pierwsza to błędna nazwa klubu zawodników z MOKSiR Chrzanów, to jest:Włodarczyk, Gąsiorowski, Sawka, Tanasiewicz, Straś przy ich nazwiskach jest KA a powinno być SM15, za poprawinie błędu zgóry dziękuje.

Cześć.
Jeśli mi pomożecie pisząc tu na Forum lub na mój e-mail to poprawimy co trzeba. Takie nazwy jak "MOKSiR Chrzanów" praktycznie nie mieszczą się w kolumnie na stronie WWW, która jest optymalizowana na rozdzielczość 800x600. Zaraz wstawię im te SM15.
gonzo napisał:Druga to że junior który startował w zawodach seniorów (za wyjątkiem zawodniczki Moniki Sowy z Gliwic) nie jest ujęty w rankingu seniorów, przecież połwa punktów zroku poprzedniego przechodzi na rok biężący, a ten junior wkońcu będzie seniorem i dlaczego zaraz na początku ma być stratny,
Bardzo prosze o wyjaśnienie, myśle iż więcej zawodników nurtuje ten problem
pozdrawiam

Tego dotyczy pkt.13
Zasad kwalifikacji do Kadry Narodowej i reprezentacji Polski w modelarstwie lotniczym i kosmicznym
http://www.mlik.pl/ranking/przepisy.pdf
No właśnie nic nie traci tak jak Monika Sowa, pod warunkiem, że startuje w zawodach z seniorami i zostanie oficjalnie zgłoszony(a), że w następnym roku przechodzi na seniorostwo i trzeba zawodnika ująć w klasyfikacji seniorów. Na dzień dzisiejszy oficjalnie taką procedurą objęci są: Monika Sowa i Zbigniew Benisz.
No to kto jeszcze nie zgłosił się, że przechodzi na seniorostwo?, przyznawać się, ino migiem. Najważniejsze jest aby zawodnik startował w zawodach z seniorami tak jak mówi regulamin, punkty można mu zawsze policzyć i przyznać nic nie zginie.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa


Powróć do F1A, F1B, F1C, F1D, F1E, F1G, F1H, F1J, F1K, F1L, F1P, F1Q, F1R - swobodnie latające