Światowa czołówka / wyzszosc 1'ej klasy nad inna / szczęście

Tu rejestracja jest niepotrzebna.

Re: Światowa czołówka / wyzszosc 1'ej klasy nad inna / szczęście

Postprzez morgan1169 » Poniedziałek, 15 Luty 2010, 19:07

No i o to chodziło , jeżeli zagraniczni mogą startować oczywiście nie wykazując ich w protokole to bez licencji też mogą na tej samej zasadzie bo czym oni się różnią? a może te nasze gwiazdy boją się tych bez licencji że będą o wiele lepsi i to dopiero był by wstyd.
A co do Chin i Białorusi to prosze mnie nie obrażać bo mogę odpowiedzieć i to o wiele dosadniej.
Co do moich zawodów to życzył bym by każdy w swojej karierze zrobił tyle zawodów co ja bez dofinansowań czy jakichś dopłat tylko za swoje, żeby każy rozwinął swoją kategorię jak to zrobiłem ja, bez pomocy AP czy innych instytucji.
Ingerenca na zawodach tak to ostatnie mistrzostwa Śląska dwa lata temu kiedy to TK wpowadził swoje zasady i kontrole wprowadzając nerwową i nieprzyjemną atmosferę na moich za moje własne pieniądze zawodach. Przypomnę że zawody tego typu są po to by wzajemnie sie bawić , wymieniać doświadczenia i nawiazywać nowe kontakty, a nie nerwówka i zawziętość.
Przyjazd zawodników zagranicznych jest wyjątkowo wskazany bo to jest najtańsza forma konfrontacji z zawodnikami zagranicznymi, a tym samym oszczędza to koszty nie musząc jeżdzić do nich. Jest to wskazane również z ekonomicznego punktu .
Prosze nie pisac bzdur, że nie wiem o co tu chodzi bo śledzę to forum bardzo dokładnie i jakoś nie znalazłem odpowiedzi na pytania Tomka Osińskiego " w czyjej głowie zrodził się pomysł odnośnie punków z PŚ jak też o wyjątek MP Elektryków. a chętnie bym sie dowiedział.

H.J.Morgała
morgan1169
 
Posty: 94
Dołączenie: Niedziela, 16 Grudzień 2007, 17:48
Miejscowość: rybnik

Re: Światowa czołówka / wyzszosc 1'ej klasy nad inna / szczęście

Postprzez kubit » Poniedziałek, 15 Luty 2010, 21:32

W dalszym ciągu Kolega Morgan 1169 nie rozumie tego co pisze. Nie mam zamiaru dalej na ten temat dyskutować bo to jakby rzucać grochem o scianę.
Stanisław Kubit
kubit
 
Posty: 237
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 23:23
Miejscowość: gliwice

Re: Światowa czołówka / wyzszosc 1'ej klasy nad inna / szczęście

Postprzez Kamyczek F3F » Poniedziałek, 15 Luty 2010, 22:16

W odpowiedzi na slowa pana Kubita kierowane w moją stronę pragnę odpowiedzić .
1.Nie mam zamiaru tlumaczyć się z tego jak i kogo nazywam pan Ochman nie potrzebuje adwokata w pana osobie
2.Nie mam zamiaru uczestniczyć w cyrku pod wezwaniem AP bo honor mi nie pozwala.
3.Proszę się zdecydować czy moga startować zawodnicy bez licencji i zawodnicy z zagranicy ,bo post za postem przeczy pan samemu sobie.

Marcin W napisał:Ja uważam ten temat za zamknięty. Wszystko zostało już wyjaśnione przez P. Kubita. A kolega Kamyczek szuka po prostu dziury w całym.
Prawo jest prawem i nikt tego nie zmieni. Chyba, że ktoś założy stowarzyszenie, znajdzie członków i uda mu się przejąc działalnosc AP. W co szczerze wątpię.
Co do płatności za wyjazd reprezentacji, 2000zł (senior) czy 500zł (junior) to i tak ta suma jest nie wielka w porównaniu z sumą którą płaci AP z dofinansowania MSiT. Te pieniądze można pozyskac od sponsora bądź Aeroklubu macierzystego.
Pozdrawiam
Marcin


Mam dwa pytania do kolego Marcina:
1.W jakiej klasie modeli kolega startuje i jaki ma nr licencji modelarskiej.
2.Które posty kolega czytał bo ja nie znalazlem tu odpowiedzi na większość postawionych pytań .
3.Jeśli kolega wszystko już wie to może nam kolega wyjaśnić jak wygląda to rozliczenie kosztów reprezentanta bo ja do dziś nie wiem ile kosztuje wyjazd , hotel ,wyżywienie, ile osób poza zawodnikami jedzie na zawody i jaki jest koszt ich wyprowiantowania i kto i w jakim zakresie ponosi koszty związane z tymi osobami.
Temat uznam za zamknięty jak kolega wyczerpie moją ciekawość.
Kamil Chipczyński
Kamyczek F3F
 
Posty: 124
Dołączenie: Poniedziałek, 4 Styczeń 2010, 21:58

Re: Światowa czołówka / wyzszosc 1'ej klasy nad inna / szczęście

Postprzez Marcin W » Poniedziałek, 15 Luty 2010, 22:44

Kolego Kamyczek, jeśli jesteś zainteresowany rozmową to zapraszam na prywatną dyskusję. Mój numer gadu gadu 3663353
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Marcin Wieczorek
Awatar użytkownika
Marcin W
 
Posty: 36
Dołączenie: Wtorek, 18 Wrzesień 2007, 18:55
Miejscowość: Krakow

Re: Światowa czołówka / wyzszosc 1'ej klasy nad inna / szczęście

Postprzez Kamyczek F3F » Poniedziałek, 15 Luty 2010, 23:26

Jest tu więcej zainteresowanych osob tymi tematami więc prosze odpowiedzieć na pytania na forum.
Kamil Chipczyński
Kamyczek F3F
 
Posty: 124
Dołączenie: Poniedziałek, 4 Styczeń 2010, 21:58

Poprzednia

Powróć do Hyde Park - i wszystko jasne