Wolność słowa a Hyde Park Moderate Doloroso MLIK

Tu rejestracja jest niepotrzebna.

do dr.Zygmunta

Postprzez Walczakowie też modelarze » Wtorek, 28 Luty 2006, 22:51

Jezu! Jest pan wielki! jest pan chyba jedynym człowiekiem na świecie który patrząc na zegarek pomija funkcję instrumentalną chronometru.Żona właśnie zemdlała ze śmiechu .pana wypowiedzi trzeba spisywac i wydać drukiem! To mogą z tego być ciężkie pieniądze.Jesteśmy za utworzeniem fanklubu dr.Zygmunta!Sami wydrukujemy koszulki .tylko ile będzie kosztowała licencja fanklubu.Ukłony ode mnie i żony.Walczakowie
Walczakowie też modelarze
 

Postprzez Raczej stronny » Wtorek, 28 Luty 2006, 22:54

to ze pan z. nie ma pojecia o kim tu sie mowi (albo udaje, tego nie wiem)
nie upowaznia go do pisania jakichs bzdur w sobie tylko znanej logice nawet w Hyde Park'u,
od tych uszczypliwosci bijacych z jego wypowiedzi
az mi sie niedobrze robi :x

Zdecydowanie stronny
Raczej stronny
 

Zygmuntowi-kondolencje.

Postprzez Adam REMUS » Środa, 1 Marzec 2006, 01:09

Cześć Zyga!to ja Adam Remus -mistrz Polski z 1994 w S6A9pisze o tym medalu,bo to mogą sprawdzić-i nikt mi nie powie TY ,co TY wiesz o modelarstwie.]Jesteśmy u pana Wiesława na małym śledziku.Jego żona w szpitalu-z nerkami coś.pan Wiesław ma nogę w gipsie,całą,od kostki do góry.Pomóż nam sędziować balonowe w tą niedzielę 5.02.tydzień potem rakietowe o puchar MDK"dwudzieste-jubileuszowe"pana Wiesława.Mam do ciebie Zyga prośbę.Nie testuj już cierpliwości tych facetów administratorów forum.Ja pamiętam,że jak robiłeś ten drugi fakultet to nawet nas testowałeś.Sprawdzałeś,kto z jakich dowcipów się śmieje.!A te rysunki samolotów sportowych co dawałeś dzieciakom do kolorowania?my sprawdzaliśmy kto wyjeżdża za kreskę,żeby mu pomóc w precyzji ruchu.A ty sprawdzałeś jakie kolory wybiera,czy wesołe,czy ponure,depresyjne[tak to chyba nazywałeś].Ty już wtedy byłeś inny,chociaż dobry kumpel,najlepszy w opowiadaniu tych trudniejszych dowcipów.Zostaw to forum.mało masz roboty z tymi dzieciakami?A czy wiesz,że Dariusz Kajzer jest księdzem i prowadzi modelarnię w parafii koło Torunia.Na wiosnę jedziemy tam z pokazami,już zbieramy nagrody.Mógłbyś poprowadzić konferansjerke,konkursy w rzutkach[te rodzinne co wymyśliłeś były przecież super]To FORUM zostaw.tym facetom,ktoś dał takie zadanie.Postaw się w ich roli.No chyba tobie nie muszę tego tłumaczyć.!?POZDRO>>NARA>>ADACH
Adam REMUS
 

Poprzednia

Powróć do Hyde Park - i wszystko jasne