Zablokowanie wątków Hyde Park i Gdzie są uwięziowcy...

Tu rejestracja jest niepotrzebna.

Zablokowanie wątków Hyde Park i Gdzie są uwięziowcy...

Postprzez Wiesław Poliński » Piątek, 10 Marzec 2006, 15:02

Nazywam się Wiesław Poliński i jestem instruktorem sportu modelarskiego.Jestem też przewodniczącym Komisji Wychowania WM AP i członkiem Komisji Modelarskiej.TO JA podczas ferii zimowych udostępniłem moim znajomym modelarzom dostęp do Forum MLiK.Ponoszę za to odpowiedzialność.Proszę mi jednak powiedzieć-za co?!Czy za to,że nie wszyscy modelarze podzielają poglądy moderatorów MLiK ?![patrz pierwszą wypowiedz p.Tomasza Osińskiego-kultura,prawda?]Czy może ponoszę odpowiedzialność za to,że umożliwiłem niektórym z nich opublikowanie swoich poglądów na Forum MLiK.?.WSZYSTKIE wiadomości z mojego komputera mają ten sam identyfikator IP [patrz zarzuty w Hyde Park itp. drukowane na czerwono]..Moja żona,moja córka,zięć i syn też w różnych sprawach wysyłają emaile[z tym samym IP].Czy oni to też ta sama,JEDNA OSOBA???Zdaniem dr. Zygmunta to "pochopne wnioskowanie oparte na jednej przesłance".Dziękuję za zablokowanie mi dostępu do forum.Czy reakcja p.moderatorów jest adekwatna do intencji dorosłych modelarzy,reagujących na bezczelne wystąpienia p.T.Osińskiego-pokaże czas.Dlaczego tak długo tolerowali wyjątkowo prowokacyjną wypowiedż-to ich sumienie....Proszę jednak zauważyć pewną prawidłowość:ustały prowokacje pana T.O-zakończyły się polemiki.Koniec ferii.Do pracy-proza dnia codziennego.Z modelarskim pozdrowieniem Wiesław Poliński
Wiesław Poliński
 

Re: Zablokowanie wątków Hyde Park i Gdzie są uwięziowcy...

Postprzez Tomek Osinski » Piątek, 10 Marzec 2006, 23:51

Wiesław Poliński napisał:.Dziękuję za zablokowanie mi dostępu do forum.


O co chodzi z tym zablokowaniem dostępu? Przecież skoro dalej pisze Pan z tego samego IP, to chyba nic nie blokowaliśmy. Jest to dosyć logiczne, prawda?

W króciutkiej historii tego forum nie zaszła jeszcze potrzeba blokowania komuś dostępu. Jeśli zajdzie, to każdy, komu dostęp zostanie odcięty, będzie poinformowany przez admina/moderatora oddzielnym postem.
Być może jesteśmy zbyt tolerancyjni - mam nadzieję, że Pana przyjaciele nie będą chcieli nas dalej "testować", a przynajmniej nie z Pana komputera.

Tymczasem...
Życzę miłego postowania. Proszę zaskoczyć nas wszystkich różnorodnością konstruktywnej krytyki i bogactwem koncepcji w kontekście bardziej modelarskim, oczywiście, niż personalnych animozji.
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa


Powróć do Hyde Park - i wszystko jasne