Dialog czy propaganda, dyskusja czy wiec?

Wydarzenia, regulaminy, kalendarze, licencje, kadra - sprawy organizacyjne - dyskusja.

Re: Dialog czy propaganda, dyskusja czy wiec?

Postprzez Tomek Osinski » Wtorek, 9 Marzec 2010, 20:07

Nie, NIE MA KONFLIKTU...
To ja sobie wasze posty, drodzy koledzy, w ramke oprawie i powiesze obok na ścianie - patrząc na nie będę medytował w celu zdefiniowania sobie na nowo słów konflikt i pokój... po polsku itp. :roll:

Odniose sie tylko do jednej sprawy...
kubit napisał:Uważm jeszcze raz ,ze nie ma szans na kulturalne i cywilizowane prowadzenie na tym forum dyskusji. Próbowałem wbrew radom wielu moich przyjaciół i teraz tylko tego żąłuję.
Najdelikatniej jak potrafię...
Czy nie uważasz, Stanisławie, że podchwytując retorykę tych, których wypowiedzi ci sie nie podobają, a nawet prześcigając ich w środkach wyrazu, sam przyczyniasz się do sabotowania dyskusji i demontażu tego forum?
Przecież jako Trener Kadry Narodowej jesteś wzorem i autorytetem, więc wyznaczasz standardy zachowania, także na tym forum.

Prywatnie jestem wyjątkowo bezpośredni, wręcz okrutnie złośliwy, jeśli ktoś uporczywie się domaga. Ale na litość... Nie ma miejsca na tego typu retorykę na forum publicznym, gdzie dyskutowane są sprawy istotne z perspektywy tysięcy. Nie wyobrażam sobie jak można poświęcać sprawę ogółu w imię prywatnych niesnasek przemycając na forum niedomówienia, insynuacje czy często niecenzuralne złosliwości.

Przecież nikt, żaden admin, nie będzie tu siedział i ślęczał nad każdym postem filtrując co mozna a co nie, co jest prawdą, co insynuacją, a co kłamstwem. Bo to zwyczajnie niemożliwe.

Czy naprawdę nie dorośliśmy jeszcze do tego, żeby komunikować się w sposób cywilizowany i efektywny?

Jeszcze raz apeluję do wszyskich o umiar.

Pozdrawiam,
Tomek
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Powróć do Sekcja Modelarska AP - sprawy organizacyjne - forum

cron