Reprezentacja na ME / MŚ

Wydarzenia, regulaminy, kalendarze, licencje, kadra - sprawy organizacyjne - dyskusja.

Re: Reprezentacja na ME / MŚ

Postprzez Włodek Ulas » Wtorek, 30 Marzec 2010, 14:31

I mamy już podział kasy http://modelarstwo.aeroklubpolski.pl/img/_8812373.pdf

Troche ,, dziwny "podział np. :shock:
F1E na 3+2 dano 7000
kosmiczne 11+2 dano 21000
F4b i c 6+1 dano 6000
swobodne 9+2 dano 27000
uwięź 18+1 dano 9000
to tylko na seniorów . Czym spowodowane są tak duże różnice? :shock:
Pozdrawiam Włodek
Włodek Ulas
 
Posty: 11
Dołączenie: Niedziela, 18 Maj 2008, 17:08

Re: Reprezentacja na ME / MŚ

Postprzez Darek Kuras » Wtorek, 30 Marzec 2010, 21:23

Nie znam kryteriów rozdziału ale wynika to prawdopodobnie z ilości zdobywanych w ostatnich latach
i prawdopodobieństwa zdobycia, medali przez poszczególne klasy. Co jest logiczne.

W np. F2, medalami to raczej ostatnio nie sypało, mówiąc delikatnie. Piszę tylko o uwięzi, bo nią się zajmuję.
F2A teoretycznie jakiś brąz może przywieść, F2B tak samo ale jeszcze bardziej teoretycznie, F2C idzie w dobrym
kierunku ale medal jest jeszcze w sferze marzeń, o F2D nawet nie wspominam - czołówka odjechała nam za daleko,
a własne podwórko trzyma się na włosku.

Oczywiście są to moje subiektywne oceny. O innych klasach się nie wypowiadam bo po prostu nie znam dokładnie ich specyfiki.

Smutne jest dla mnie tylko to ze sekcja modelarska AP mając wg mnie duże możliwości, nie znalazła porządnego
sponsora/ów aby dodatkowo to wszystko dofinansować, idąc na łatwiznę 1)rozdzielono przydział państwowy 2)zwalono znalezienie reszty na zawodników. Ci zamiast trenować łażą za sponsorami.

pozdrawiam
Darek Kuras - POL 4054
Awatar użytkownika
Darek Kuras
 
Posty: 78
Dołączenie: Piątek, 23 Maj 2008, 21:00
Miejscowość: Wierzawice

Poprzednia

Powróć do Sekcja Modelarska AP - sprawy organizacyjne - forum

cron