Klasyfikacja najlepszych modelarzy lotniczych za 2008 rok

Wydarzenia, regulaminy, kalendarze, licencje, kadra - sprawy organizacyjne - dyskusja.

Klasyfikacja najlepszych modelarzy lotniczych za 2008 rok

Postprzez kubit » Piątek, 9 Styczeń 2009, 14:28

Pozwalam sobie przedstawić klasyfikację najlepszych modelarzy lotniczych i kosmicznych za wyniki osiagnięte w 2008 roku. Jest to oczywiście moja subiektywna klasyfikacja a nie wypracowane stanowisko np. Komisji Modelarskiej. Wszystkim sportowcom , którzy znaleźli się w przedstawionej 10-ce serdecznie gratuluję.

Stanisław Kubit

Klasyfikacja najlepszych sportowców modelarzy lotniczych i kosmicznych
za osiągnięcia w 2008 roku

1. Marian Kaziród Aeroklub Częstochowski ? Mistrz Świata indywidualny i Mistrz
Świata drużynowy w klasie modeli redukcyjnych na uwięzi F4B
2. Krzysztof Przybytek MTSR Sowiniec ? Kraków ? Wicemistrz Świata indywidualny w klasie modeli rakiet S9A i Mistrz Świata drużynowy w klasie modeli rakiet S3A, Wicemistrz Świata drużynowy w klasie modeli rakiet S9A, II wicemistrz Świata drużynowy w klasach modeli rakiet S4A i S6A
3. Piotr Zawada Aeroklub Poznański ? Wicemistrz Świata indywidualny i Mistrz Świata drużynowy w klasie modeli redukcyjnych na uwięzi F4B
4. Paweł Janisiewicz Aeroklub Krakowski -zdobywca Pucharu Świata w klasie modeli rakietoplanów zdalnie sterowanych S8E/P
5. Bogusław Małota Aeroklub Ostrowski -II Wicemistrz Świata indywidualny i Mistrz Świata drużynowy w klasie modeli redukcyjnych na uwięzi F4B
6. Aleksandra Warakomska ? OSiR Suwałki ? zdobywczyni Pucharu Świata juniorów w klasie modeli z napędem gumowym F1B, II Wicemistrzyni Świata juniorów drużynowo w klasie modeli z napędem gumowym F1B
7. Maciej Karczmarczyk Aeroklub Warszawski ? Wicemistrz Świata indywidualny juniorów i Mistrz Świata drużynowy juniorów w klasie modeli z napędem silnikowym F1P
8. Szymon Arasimowicz Aeroklub Świdnicki Wicemistrz Świata indywidualny i Mistrz Świata drużynowy w klasie modeli rakiet S6A juniorów
9. Leszek Małmyga Aeroklub Ziemi Lubuskiej ?Mistrz Świata drużynowy w klasie modeli rakiet S3A, Wicemistrz Świata drużynowy w klasie modeli rakiet S9A, II wicemistrz Świata drużynowy w klasach modeli rakiet S4A i S6A, II miejsce w Pucharze Świata w klasie S9A, III miejsce w Pucharze Świata w klasie S9A
10. Sławomir Łasocha ?Aeroklub Grudziądzki Mistrz Świata drużynowy w klasie modeli rakiet S3A, Wicemistrz Świata drużynowy w klasie modeli rakiet S9A, II wicemistrz Świata drużynowy w klasach modeli rakiet S4A i S6A
Stanisław Kubit
kubit
 
Posty: 213
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 23:23
Miejscowość: gliwice

Powróć do Sekcja Modelarska AP - sprawy organizacyjne - forum

cron