Nagroda 1000zł

Wydarzenia, regulaminy, kalendarze, licencje, kadra - sprawy organizacyjne - dyskusja.

Nagroda 1000zł

Postprzez kubit » Sobota, 28 Lipiec 2018, 17:03

Nagroda 1000 zł !!!

W środę 25 lipca w rozmowie telefonicznej p. Norbert Suwała – członek Komisji Modelarskiej, oznajmił mi, że został poinformowany, iż na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych rozegranych w czerwcu w Gliwicach w ramach konkursu ja holowałem model swojego zawodnika i w związku z tym zamierza przeprowadzić oficjalne śledztwo. Wiadomość była dla mnie totalnym szokiem. Ponieważ telefon był w opcji głośno mówiącej to usłyszał to również jeden z gliwickich zasłużonych sędziów modelarstwa, w którego towarzystwie akurat byłem. Zaznaczam, ze jestem przekonany, ze p. Norbert Suwała nie był w tym momencie po spożyciu, czyli że wiedział co mówi. Odpowiedziałem mu w krótkich żołnierskich słowa co myślę na temat jego „sygnalisty” czyli tego, który mu takie „rewelacje „ przyniósł a także na temat p. Suwały skoro taki „news” traktuje poważnie. Dokonanie przeze mnie takiego oszustwa na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych jest tak samo prawdopodobne jak na przykład informacja, że na środku lotniska w Gliwicach w obecności juniorów młodszych spacerował różowy słoń.
Wyobraźcie sobie, że stoję na linii startu ( mam 75lat ) z juniorami młodszymi ( do lat 16-tu) i za chwilę będę holował model mojego zawodnika. Ile może wynosić IQ osoby, która w takie brednie mogła uwierzyć? A Pan Suwała będzie w tej sprawie prowadził dochodzenie zamiast natychmiast pogonić w diabły drania, który przynosi taką wiadomość.
Uważam, ze są dwa warianty tej sprawy.
Pierwszy, że rzeczywiście znalazł się jakiś idiota, który coś takiego przedstawił p. Suwale. ( wydawało i się, że nie mam wrogów ale mogę się mylić). Dlatego też oferuję 1000 zł nagrody dla osoby ( osób), które mi tego drania wiarygodnie wskażą. Po to oczywiście, aby go podać do sądu.
Drugi wariant to taki, ze całą aferę wymyślił Pan Suwała po to, aby był pretekst do zabrania Gliwicom organizacji MPJM w następnych latach. No bo skoro w Gliwicach trenerzy czy instruktorzy holują swoim zawodnikom modele to ...i tak dalej.
Tym bardziej, ze już to w przeszłości przerabialiśmy. Do 2013 roku Gliwice przez kilka lat organizowały Latawcowe Mistrzostwa Polski. Startowało w nich dużo zawodników z wielu klubów i stowarzyszeń. Od 2104 roku takie Mistrzostwa decyzją Komisji Modelarskiej ( ktoś się na Gliwice poskarżył – chodziło o jakąś głupotę) organizował Włocławek z żałosno minimalną frekwencją . W tym roku te Mistrzostwa decyzją Komisji Modelarskiej zostały zlikwidowane.
Jeśli prawdziwy jest jednak pierwszy wariant tej afery to mam nadzieję, ze Pan Suwała, zachowując resztkę przyzwoitości sam ( i bez nagrody) wskaże osobę, która w tak podły sposób chce zniszczyć moje dobre imię.
Stanisław Kubit
kubit
 
Posty: 237
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 23:23
Miejscowość: gliwice

Powróć do Sekcja Modelarska AP - sprawy organizacyjne - forum

cron