Zmiany w GSML

Wydarzenia, regulaminy, kalendarze, licencje, kadra - sprawy organizacyjne - dyskusja.

Zmiany w GSML

Postprzez kubit » Piątek, 6 Luty 2015, 19:18

12 stycznia 2015 roku został wybrany nowy Zarzad Gliwickiego Stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych. Nowym Prezesem został Tadeusz Milewski dotychczasowy Wiceprezes. Ja nie kandydowałem do Zarzadu ( bo jestem radnym) - to by się nie opłaciło gliwickim modelarzom. Nie moglibyśmy dostawać dotacji z miasta.
Ustępujący Zarząd ( w tym i ja) otrzymał 100% absolutorium w tajnym głosowaniu. To jest duża satysfakcja. W 2014 roku upłynęło 46 lat mojego kierowania gliwickim modelarstwem. To też chyba wystarczy. Teraz nareszcie będę zwykłym modelarzem. GSML jest na absolutnym topie polskiego modelarstwa pod każdym względem. I tak zostanie przez wiele lat. W 2014 roku nasz budżet wyosił 120.000 zł, zorganizowaliśmy 5 Pucharów Świata 6 Mistrzostw Polski, mamy 90 licencjonowanych zawodników i 19 członków kadry narodowej. Zdobyliśmy 5 medali w imprzach Światowych, 10 tytułów Mistrza Polski i 6 Pucharów Polski.
Wszystkim zawodnikom, instruktorom, sędziom, sponsorom, sympatykom modelarstwa pragnę serdecznie podziękować za współpracę w niektórych przypadkach kilkudziesięcioletnią. Do zobaczenia na lotniskach i zboczach w 2015 roku
Stanisław Kubit
kubit
 
Posty: 237
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 23:23
Miejscowość: gliwice

Re: Zmiany w GSML

Postprzez macius1122 » Poniedziałek, 9 Luty 2015, 20:04

Piękny wynik Panie Stanisławie !
Możemy tylko pozazdrościć !
Modelarze z Piły serdecznie pozdrawiają
macius1122
 
Posty: 7
Dołączenie: Poniedziałek, 16 Wrzesień 2013, 16:00

Re: Zmiany w GSML

Postprzez kubit » Wtorek, 10 Luty 2015, 17:12

Dziękuję mdelarzom z Piły
Stanisław Kubit
kubit
 
Posty: 237
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 23:23
Miejscowość: gliwice


Powróć do Sekcja Modelarska AP - sprawy organizacyjne - forum

cron