To jak to jest z tymi pieniędzmi w AP ?

Wydarzenia, regulaminy, kalendarze, licencje, kadra - sprawy organizacyjne - dyskusja.

To jak to jest z tymi pieniędzmi w AP ?

Postprzez Andrzej Grodzki » Piątek, 9 Sierpień 2013, 09:32

Najbardziej utytułowany zawodnik w historii polskiego sportu Sebastian Kawa jest o krok od zakończenia kariery nie z powodu gorszej formy, lecz braku pieniędzy! - Do każdych zawodów dopłacam 5 tysięcy złotych z własnej kieszeni.
Odpowiedz ministerstwa:
Katarzyna Kochaniak - Rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki
To niezwykle zaskakujące, ponieważ Aeroklub Polski dostaje z MSiT jedne z wyższych dofinansowań, będąc w pierwszej grupie sportów nieolimpijskich. Nasz departament sportu wyczynowego już zajął się tą sprawą. W skład tego związku wchodzi 9 dyscyplin i to jego władze rozpisują merytorycznie, jak powinny być rozdysponowane środki budżetowe, żeby zawodnicy mieli jak najlepsze warunki przygotowań. To, ze brakuje pieniędzy na tak wybitnego sportowca jest kompletnie niezrozumiałe. Związek będzie musiał tą sytuację natychmiast wyjaśnić.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Re: To jak to jest z tymi pieniędzmi w AP ?

Postprzez morgan1169 » Piątek, 9 Sierpień 2013, 10:26

Witam,
Panie Andrzeju , przeczytałem ten temat i uśmiałem się po pachy, mam nadzieję że pamieta Pan co jeszcze nie tak dawno tu na forum napisałem na ten temat i do dziś nic się nie zmieniło, ten system okradania reprezentantów ma się doskonale, ja też nie raz musiałem płacić za starty w M.Ś czy M.E choć pieniądze z ministerstwa były. Mówiono że to tylko skromna dopłata a okazywalo się że to 90% calkowitych kosztów.
Tak to już w tym AP jest nie od dziś.

Pozdrawiam H.J. Morgała
morgan1169
 
Posty: 94
Dołączenie: Niedziela, 16 Grudzień 2007, 17:48
Miejscowość: rybnik


Powróć do Sekcja Modelarska AP - sprawy organizacyjne - forum

cron