Wnioski w sprawie "Sprawozdania Delegata AP do FAI"

Wnioski w sprawie "Sprawozdania Delegata AP do FAI"

Postprzez Tomek Osinski » Wtorek, 21 Marzec 2006, 19:51

Witam,
Tu można przeczytać i pobrać moje wnioski do KM w sprawie "Sprawozdania Delegata AP do FAI" Wnioski do KM.doc
Jeśli ktoś chciałby skomentować te wnioski, "sprawozdanie Delegata" albo stronę modelarską AP i sposób jej redagowania to proszę to zrobić w tym wątku używając funkcji "odpowiedz" dostępnej w lewym, górnym rogu ekranu. Po zarejestrowaniu się na forum oczywiście.

Pozdrawiam,
Tomek Osiński
Ostatnio edytowano Niedziela, 21 Styczeń 2007, 15:41 przez Tomek Osinski, łącznie edytowano 1 raz
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Tomek Nita » Środa, 22 Marzec 2006, 00:28

Witam,

Fakt świetna laurka wystawiona samemu sobie, na dodatek mówiąca w połowie o czynach które mają być dopiero dokonane, nie wspomina nic o działalności na rzecz rozwoju modelarstwa w naszym kraju. W tym miejscu dokonałem auto cenzury, bo ma to być wypowiedź dotycząca tego wniosku a nie sąd, choć muszę przyznać że przyszło mi to z dużym trudem ze względu na mój osobisty stosunek do tej osoby. Pan Włodarczyk przedstawia się jako świetlista postać modelarstwa w Polsce, ciesząca się uznaniem i szacunkiem. Jak jest wiemy wszyscy.
Generalnie ja popieram ten wniosek.

Pozdrawiam
Tomasz Nita
Szybowce RC F3B!!!
Awatar użytkownika
Tomek Nita
 
Posty: 16
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 22:46

Postprzez Radek Oleksy » Środa, 22 Marzec 2006, 00:49

Tak prawda jest smutna....
Ale zgadzam się z wnioskiem Tomka !
Od tej pisaniny Pana Włodarczyka zaczyna mnie mdlić ...
Awatar użytkownika
Radek Oleksy
 
Posty: 85
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 12:39
Miejscowość: Odolanów


Powróć do Oficjalne wnioski do Komisji Modelarskiej archiwum