Jerzy Włodarczyk I wicemistrzem Europy F1C 2006

Jerzy Włodarczyk I wicemistrzem Europy F1C 2006

Postprzez Andrzej Grodzki » Poniedziałek, 24 Lipiec 2006, 10:50

Cześć.
Po sukcesach w Mistrzostwach Europy w F1E, przyszła kolej na pozostałe klasy swobodnie latające.
Rozegrane ME w Odessie okazały się szczęśliwe dla Jerzego Włodarczyka, który zajął 2 miejsce w F1C, czyli został 1 wicemistrzem Europy. Jak widzę z wyników do pierwszej dogrywki stanęło 11 zawodników, do drugiej już 8, a w 3 dogrywce :!: o tytuł Mistrza Europy walczyło już tylko dwu zawodników Leonid Fiuziejew Rosja i nasz Jerzy Włodarczyk . Jak widać Jerzy walczył „jak lew”, ale Rosjanin okazał się lepszy. Na trzecim miejscu i tytuł II wicemistrza Europy wywalczył Gabor Zsengeller Węgry, 4 Artem Babenko Ukraina sami znani zawodnicy, doborowa stawka.
Gratulacje dla Jerzego Włodarczyka :!:
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Andrzej Grodzki » Poniedziałek, 24 Lipiec 2006, 14:36

Cześć.
Tak mi przyszło do głowy, piszę o tym o tamtym modelarzu, nazwiska przelatują a czemu by nie wykorzystać robote Jerzego Mazgaja i jego galerie: „Luminarze polskiego lotniczego sportu modelarskiego” ?

Napisałem o wicemistrzu Europy Jerzym Włodarczyku, jest informacja (news) no to fotka obowiązkowo:
Image
Ostatnio edytowano Wtorek, 25 Lipiec 2006, 21:21 przez Andrzej Grodzki, łącznie edytowano 2 razy
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Gratulacje dla Jurka

Postprzez jerzy » Wtorek, 25 Lipiec 2006, 19:38

Gratuluję pięknie Jurku wspaniałego sukcesu - zawsze byłeś człowiekiem mozolnej pracy , bez specjalnego rozgłosu - Piekny sukces - Brawo!
jerzy M. Tarnów
Awatar użytkownika
jerzy
 
Posty: 45
Dołączenie: Poniedziałek, 6 Luty 2006, 17:59
Miejscowość: Tarnów

Postprzez Andrzej Grodzki » Piątek, 25 Sierpień 2006, 14:48

Cześć.
Wiem że sezon jeszcze trwa, zawodnicy nadal walczą o jak najlepszą lokatę w Rankingu, ale jest prośba nie tylko moja, do uczestników Mistrzostw Europy swobodnie latających, o jakiś opis, relacje z zawodów, jak to było ??? nawet krótka notka ale żeby coś można było sobie poczytać (zamiast oglądania wiadomości w TV) :lol:
Zachęcam też innych zawodników w pozostałych kategoriach o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami, opisami z zawodów.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa


Powróć do Zawody i imprezy modelarskie archiwum

cron