Ubezpieczenie modelarzy od OC

Ubezpieczenie modelarzy od OC

Postprzez Piotr Urbański » Czwartek, 19 Kwiecień 2007, 20:03

Witam kolegów,

ponieważ od początku bieżącego roku ubezpieczenie OC nie jest zawarte w licencji, złożyłem w TUR Filar zapytanie o możliwość kontynuowania tego ubezpieczenia w trybie indywidualnym. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź i ofertę. Udało się utrzymać stawkę 20 zł, czyli warunki, które zawarte były w licencji. Nowością jest drugi wariant ubezpieczenia na podniesioną sumę (50.000 zł), z rozszerzeniem na obszar całej Europy.
Myślę, że stawka 70zł jest również bardzo atrakcyjna. Poniżej załączam tekst oferty. Bardzo proszę wszystkich chętnych o zgłaszanie się na adres mailowy w nim zawarty, koniecznie z tematem wiadomości "modelarz".

Pozdrawiam

Piotr Urbański

Przewodniczący Podkomisji F3A



Kod: Zaznacz wszystko
Towarzystwo Ubezpieczeń Filar S.A. Filia Warszawa - Wschód, ul. Bartnicza 4a  03-358 Warszawa
tel/fax. 022 814-20-55, 814-37-60 , 0501 015 206                                                                       
                           Warszawa, dnia 18.04.2007r.   

                                             


OFERTA


UBEZPIECZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ W ŻYCIU PRYWATNYM ROZSZERZONEJ O UPRAWIANIE SPORTU MODELARSTWO LOTNICZE
                     

   
   Poniżej przedstawiam Państwu ofertę dobrowolnego ubezpieczenia OC w życiu prywatnym rozszerzone o uprawianie sportu modelarstwo lotnicze:

              Suma  ubezpieczenia   Proponowana składka roczna
12.000 zł (zakres terytorialny Polska)                  20 zł
50.000 zł (zakres terytorialny Europa)                  70 zł

Podstawa prawna zawarcia ubezpieczenia:
1)   ogólne warunki ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przyjęte uchwałą 98/2004 z dnia 25.10.2004r

Wszystkich zainteresowanych proszę o przysłanie mailem zgłoszenia, które powinno zawierać dane osobowe wraz z dokładnym adresem  zamieszkania oraz wybraną sumą ubezpieczenia na adres: filia.warszawa-wschod@uniqa.pl
W tytule proszę wpisać hasło: modelarz
Potwierdzeniem zawarcia ubezpieczenia będzie polisa bądź certyfikat przesłany na wskazany adres.
 Serdecznie zapraszam do współpracy.
   
Z poważaniem
Jolanta  Potyńska
Dyrektor Filii Warszawa-Wschód
Piotr Urbański
 

Powróć do Najważniejsze sprawy Sekcji Modelarskiej archiwum

cron