Stypendia dla medalistów M. Świata i Europy-novum w AP

Stypendia dla medalistów M. Świata i Europy-novum w AP

Postprzez Tomek Osinski » Wtorek, 3 Październik 2006, 17:33

Witam,
Od dawna medaliści M. Św. i Eurpopy otrzymywali jednorazowe nagrody z ministerstwa sportu.
Stypendia dla medalistów są nowością w sportach lotniczych. Po szczegóły odsyłam kolegów do źródła, czyli na stronę AP: http://aeroklubpolski.pl/
Informacja jest na stronie tytułowej pod datą 20 września.

Nagłówek, prawdopodobnie szerszej notatki, brzmi tak:
"Minister Sportu przyznał stypendia sportowe zawodnikom kadry narodowej – medalistom mistrzostw świata i Europy w sportach lotniczych
Aeroklub Polski wystąpił do Ministra Sportu z wnioskiem o przyznanie stypendiów sportowych dla medalistów mistrzostw ... więcej... "

Niestety po kliknięciu "więcej..." nic się nie dzieje. A szkoda, bo prawdopodobnie nie tylko ja jestem ciekaw, któremu z działaczy AP zawdzięczamy tak cenny dla wybitnych zawodników pomysł stypendiów?

Pozdrawiam,
Tomek
Ostatnio edytowano Wtorek, 3 Październik 2006, 18:45 przez Tomek Osinski, łącznie edytowano 1 raz
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Andrzej Grodzki » Wtorek, 3 Październik 2006, 18:34

Cześć.
Ten link nie działa od momentu opublikowania.
Napisałem niezwłocznie e-mail do osoby niby odpowiedzialnej za stronę główną AP, bez odzewu, a szkoda bo jest to bardzo ciekawa informacja.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Andrzej Grodzki » Sobota, 7 Październik 2006, 22:54

Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa


Powróć do Najważniejsze sprawy Sekcji Modelarskiej archiwum

cron