schemat organizacyjny KM

schemat organizacyjny KM

Postprzez Radek Pilski » Poniedziałek, 13 Luty 2006, 21:56

Na prośbę Michała Wójcika umieściłem na serwerze propozycję schematu organizacyjnego KM.

Plik (skan schematu ok. 270KB) jest do pobrania
tutaj
Pozdrawiam,
Radek
Awatar użytkownika
Radek Pilski
 
Posty: 62
Dołączenie: Sobota, 4 Luty 2006, 20:52
Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

Postprzez Tomek Osinski » Wtorek, 14 Luty 2006, 00:27

Ciekawy schemat, ale...
1. Bez choćby ramowych regulaminów albo, jeśli ich jeszcze nie ma to...
2. Bez ogólnego zarysu kompetencji poszczególnych organów tej struktury
nie jesteśmy w stanie nic na ten temat powiedzieć.... Czy to ma szanse zadziałać? Nie wiem. Czy

Tak na oko, to dość rozbudowana ta struktura. Hmmm.

Czekamy na jakieś "brudnopisy" regulaminów, założeń. Choćby same idee... na przykład:
1. ograniczenie roli Trenera KN do minimum, czyli do...tu "jakieś szczegóły",
2. powoływanie reprezentacji wyłącznie na podstawie wyniku w MP i PP, bez żadnych uznaniowych praw kogokolwiek.
3. ewentualne zgrupowanie kadry/reprezentacji ma służyć wyłącznie treningowi/docieraniu się wyłonionego już składu/zespołu, najlepiej na jesieni roku poprzedzającego MŚ i E,
4. itd.
Jestem zawodnikiem, to piszę o tym na czym znam się najlepiej i co mnie najbardziej interesuje.

Brakuje mi w tej strukturze kogoś odpowiedzialnego za budowanie szeroko pojętej polityki(w dobrym znaczeniu tego słowa) informacyjnej. Zdaje mi się, że właściwa dystrybucja informacji ma kolosalne znaczenie dla sprawnosci pacy sekcji, a zwłaszcza dla popularyzacji modelarstwa. Działania informacyjne powinny być komuś powierzone. Może nawet grupie ludzi.

Pozdrawiam
Tomek
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa


Powróć do Informacje Komisji Modelarskiej AP archiwum