Zmiana opłat za członkostwo w Aeroklubie Warszawskim

Zmiana opłat za członkostwo w Aeroklubie Warszawskim

Postprzez Andrzej Grodzki » Sobota, 17 Maj 2008, 00:48

Informacja o zmianie opłat za legitymacje członkowskie Aeroklubu Warszawskiego dla członków sekcji modelarskiej.
Informacja ta jest szalenie ważna przede wszystkim dla tych którzy latają zawodniczo w ramach AP.
Dzięki posiadaniu przynależności klubowej, przy posiadaniu licencji AP, nie ma konieczności kupowania polisy NW - jest ona zawarta przez klub dla wszystkich członków.

10 PLN - młodzież ucząca się do 18 roku życia
30 PLN - młodzież ucząca się do 25 (lub 26) roku życia
60 PLN - seniorzy
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Tomek Osinski » Sobota, 17 Maj 2008, 17:17

Nooo, nareszcie ktoś pomyslał.

Ciekawe komu zawdzięczamy tę radykalną obniżkę "opłaty członkowskiej"? Chciałbym mu pogratulować. :)

Teraz już nie ma przebacz, cza płacić, bo to jak miesięczny w MPK chyba mniej-więcej albo 1/10 baku paliwa coponiektórych aut. :D

Pozdrawiam,
Tomek
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Wojciech Lesiuk » Poniedziałek, 19 Maj 2008, 00:53

Podziękować trzeba obecnemu Zarządowi AW, a w szczególności Dyrektorowi AW - ja tylko napisałem stosowny wniosek :)

Teraz musimy koniecznie zadbać o nowych członków sekcji modelarskiej, bo tenże sam Zarząd AW może Nas zlikwidować, jeśli będzie Nas malusieńko, a i nasze głosy nie będą słuszalne i potrzebne

Myślę, że warto posiadać legitymację członkowską AW - podkreślając kwestię prestiżu, zbiorowa polisa NW zawsze się przyda w życiu na wszelki wypadek w szczególności zawodnikom AP PZS

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do wstąpienia w szeregi członkowskie AW - będzie nam łatwiej cokolwiek wywalczyć jeżeli wzrośnie ilość posiadaczy legitymacji
Wojciech Lesiuk
 
Posty: 161
Dołączenie: Poniedziałek, 20 Luty 2006, 09:56
Miejscowość: Warszawa


Powróć do A. regionalne, stowarzyszenia, modelarnie, lotniska, łaki - gdzie, co, jak i kiedy - forum