nowe zasady w rankingu

Członkowie aeroklubów regionalnych i stowarzyszeń.

Re: nowe zasady w rankingu

Postprzez kubit » Poniedziałek, 24 Maj 2010, 10:15

Z tą inteligencją to się zgadza. Gdybym miał jej więcej to nie dyskutowałbym z takim geniuszem jak Morgan 1169, który dodatkowo zna dwa języki: śląski i jeden dla niego obcy czyli polski - ten drugi jak widać po jego postach szlifuje cały czas i doprowadza do doskonałości.
Stanisław Kubit
kubit
 
Posty: 237
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 23:23
Miejscowość: gliwice

Re: nowe zasady w rankingu

Postprzez morgan1169 » Poniedziałek, 24 Maj 2010, 10:58

Panie TKN , ten dział jest przeznaczony do innych tematów związanych z wnioskami do KM a trener i jego asysten celowo zmieniają temat by nie udzielać odpowiedzi i wyjaśnień ale zmieniać temat. Prywatne poglądy powinny być wyjaśniane w prywatnej korespondencji .Takie zachowanie was obojga wprowadza wprowadza { tu słowa asystenta TK } na forum tego tematu Oborę.Na żadne nie związane z tematem na tym forum zaczepki nie będę odpowiadał, bo tak nisko to ja jeszcze nie upadłem.
morgan1169
 
Posty: 94
Dołączenie: Niedziela, 16 Grudzień 2007, 17:48
Miejscowość: rybnik

Re: nowe zasady w rankingu

Postprzez Kańczok » Poniedziałek, 24 Maj 2010, 13:19

Widzę, że ojców zmian w regulaminie nie można się doszukać , więc pytam kogo tak "olśniiło" i wymyślił tego knota.Wzywam więc wszystkich, którzy przyczynili się do owych zmian o zabranie głosu na forum i przedstawienie swoich racji.Teorię kolegi Urbana opatej na zasadach loterii fantowej znamy już z postu nr 1.Czekamy na dalsze.
Kańczok
 
Posty: 7
Dołączenie: Czwartek, 8 Kwiecień 2010, 17:27

Re: nowe zasady w rankingu

Postprzez zolwik » Wtorek, 25 Maj 2010, 21:32

Witam.
Z wielką ciekawością śledzę posty w tym temacie i ogarnia mnie śmiech.
Zacznę więc od początku, reprezentacja jest dla ludzi którzy chcą latać
i jadą na Mistrzostwa Świata czy Europy walczyć o medale.Jaki sens ma wyjazd
na takie zawody człowieka który startował kilka razy w roku w większości w Polsce,
jak mi wiadomo znajomość lotniska w F1E jest szczególnie ważna a póki co niema Mistrzostw świata czy Europy w Polsce w tej klasie.
Poco więc pojedzie tam człowiek który nie chce latać ?
Idąc dalej zatrzymam się przy kosztach wyjazdu na puchary świata, Pan Józef Morgała przedstawia tak kosmiczne kwoty
ze faktycznie chce chyba startować na księżycu...A już totalnym absurdem, głupotą , nie wiem już jak to nazwać brak mi słów
jest stwierdzenie że Pan Kubit człowiek który był indywidualnym Mistrzem Świata , V-ce Mistrzem Świata, V-ce Mistrzem Europy ,
oraz jest aktualnym zdobywcą Pucharu świata boi się Pana Morgały jako zawodnika.Panie Józefie w pana postach można przeczytać
że największe asy zostają w kraju podczas gdy zawodnicy z 2,3,4 ligi jadą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwa świata.
Proponuję więc aby podał Pan ich nazwiska, być może czegoś się od nich nauczymy.
Pozdrawiam Serdecznie
Adrian Matras.
Pozdrawiam
Adrian Matras.
zolwik
 
Posty: 9
Dołączenie: Wtorek, 11 Wrzesień 2007, 01:52
Miejscowość: MOKSiR Chrzanów

Re: nowe zasady w rankingu

Postprzez morgan1169 » Środa, 26 Maj 2010, 01:54

Młody człowieku nie będę cię na baczność stawiał bo cechuje cie zerowa wiedza o kl. F1E a na dodatek nie wiesz o kim piszesz. To ja dziesięć lat temu właśnie takiego jak ty dzisiaj wyszkoliłe nna mistrza świata i wicemistrza Europy a ty obecnie to jesteś w wieku mojego wnuka. Tej klasie nie potrzeba lotnisk a jeszcze tak nie dawno tak bardzo znienawidzony przez niektórych Paweł Włodarczyk były TK regularnie w Polsce organizował MŚ i ME i można to robić dale ale tu nikomu nic się nie opłaca , więc sam sobie odpowiedz i poszukaj w modelarzach relacji. A może jesteś tak bezczelny że już wszystkie rozumy pozjadałeś ? smutne by to było.
morgan1169
 
Posty: 94
Dołączenie: Niedziela, 16 Grudzień 2007, 17:48
Miejscowość: rybnik

Poprzednia

Powróć do Treść oficjalnych i roboczych wniosków do Komisji Modelarskiej

cron