Modelarze kosmiczni

Modelarze kosmiczni

Postprzez Paul » Niedziela, 28 Październik 2007, 10:12

.
Ostatnio edytowano Piątek, 26 Grudzień 2008, 20:28 przez Paul, łącznie edytowano 3 razy
Paul
 
Posty: 3
Dołączenie: Wtorek, 23 Październik 2007, 18:19

Postprzez Marcin S. » Niedziela, 28 Październik 2007, 17:04

Cześć
Myślę, że problem leży właśnie w użytkownikach forum. W większości są to osoby doświadczone w wykonywaniu modeli, dlatego też nikt nie zadaje pytań związanych z techniką wykonywania itp. Nie twierdzę, że nie ma miejsca na forum dla początkujących, wręcz przeciwnie. Jeżeli o mnie chodzi, to jestem otwarty na pytania i udzielanie informacji.
Pozdrawiam, Marcin Sikorski
Awatar użytkownika
Marcin S.
 
Posty: 7
Dołączenie: Środa, 29 Sierpień 2007, 21:54
Miejscowość: Płock

.

Postprzez boniekb » Środa, 7 Listopad 2007, 00:00

Proponuje w takim razie przelamac niesmialosc i zadac poprosu pytanie(a), i wtedy moze ktos odpowie albo i nie (w koncu Polska to podobno wolny kraj, wiec zagwarantowac nie moge). Poza tym kazdy doswiadczony modelarz ma swoje sekrety, ktore gdzies podpatrzyl, badz wymyslil sam, wiec zachecam do Selbststudium.
http://www.rmc-sachsen.de/ tu link do zaprzyjaznionych rakieciarzy z Sachsen, ktorzy bywaja ab und zu na Pucharze Swiata. Nie reprezentuja co prawda super wysokiego poziomu ale na poczatek wystarczy.
Mfg aus Dresden.
Bartosz.
boniekb
 
Posty: 1
Dołączenie: Wtorek, 6 Listopad 2007, 02:28
Miejscowość: Dresden


Powróć do S1, S2, S3, S4, S5, S6, S7, S8, S9, S10, S11 - modele kosmiczne, modele rakietowe

cron