Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów

Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów

Postprzez Jerzy Zieliński » Sobota, 16 Maj 2009, 14:47

Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów obędą się we Włocławku na lotnisku Kruszyn w dniach 26-28.06.2009r.
Szczegóły na stronie Aeroklubu Włocławskiego: http://www.aeroklub.wloclawek.pl/index. ... =181&sit=3
Zapraszamy!
Ostatnio edytowano Poniedziałek, 18 Maj 2009, 06:00 przez Jerzy Zieliński, łącznie edytowano 2 razy
BG-80, SP-1890, POL-1890
Jerzy Zieliński
 
Posty: 69
Dołączenie: Piątek, 31 Marzec 2006, 11:44
Miejscowość: Włocławek

Re: Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów

Postprzez Jerzy Zieliński » Sobota, 16 Maj 2009, 14:51

Z upoważnienia p.Jurka Bonieckiego zamieszczam następujące ogłoszenie:

Organizator ME F3J, Aeroklub Włocławski poszukuje chętnych do uczestnictwa w
ME F3J w dniach 8-16 sierpnia 2009 roku w charakterze chronometrażystów.
W zgłoszeniu proszę podać następujące dane:
Imie i Nazwisko, adres, adres elektroniczny, nr telefonu oraz nr licencji zawodnika lub sędziego.
pozdrawiam,boniecki
BG-80, SP-1890, POL-1890
Jerzy Zieliński
 
Posty: 69
Dołączenie: Piątek, 31 Marzec 2006, 11:44
Miejscowość: Włocławek

Re: Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów

Postprzez Arek Morawski » Niedziela, 17 Maj 2009, 19:54

Panowie, znowu jakieś nieporozumienie (niedopatrzenie). W kalendarzu AP pisze, że MP F3J we Włocławku są w lipcu!! (11-12.07), a w terminie o którym tu piszecie jest zgrupowanie kadry we Włocławku w 6 kategoriach (F2B, F3B, F3J, F4B, F4C, F5B).

pozdrawiam
Arkadiusz Morawski
Awatar użytkownika
Arek Morawski
 
Posty: 73
Dołączenie: Niedziela, 12 Luty 2006, 20:00
Miejscowość: Nowy Targ

Re: Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów

Postprzez Wojciech Frąk » Niedziela, 17 Maj 2009, 20:30

Witam
Mam pytanie do komisji modelrskiej. Jaki jest sens publikowania kalendarza imprez AP ? Jak można zaplanować sezon jeżeli organizatorzy dowolnie i bez konsultacji zmieniają terminy zawodów? Rozumiem że teraz zamiast zgrupowania kadry mamy MP. Dlaczego informacja publikowana jest tylko na stronie MLIK - a co z innymi zawodnikami, którzy nie zaglądają tutaj- czy zostaną poinformowani? Jeżeli oprzeć się na oficjalnym kalendarzu AP to... można nie dojechać na czas. Po co nam zgrupowania i tak pewnie jesteśmy najlepsi w Europie.
pozdrawiam
Wojtek
Wojciech Frąk
 
Posty: 158
Dołączenie: Poniedziałek, 13 Marzec 2006, 20:42
Miejscowość: Lublin

Re: Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów

Postprzez chomiq » Wtorek, 19 Maj 2009, 00:16

Nie doszukałem się informacji od organizatorów czy można korzystać z wyciągarek. Informacji nie ma, czyli że co: niemożna?
Jaki jest status tej sprawy?

Racjonalnie: "Przeciwnikom" wyciągarek tylko wspomnę, że ja też kiedyś byłem przeciw. Ale jak na zawody przyjechało nas ~7 i jeszcze nie wszyscy mieli pomocników ... to nawet nie było jak do finału wystartować. I już nie było innego wyjścia. Jak nas będzie 50, to wyciągarki zostawimy do treningu.

PS: Ciekawy ten sezon:
- w tym samym terminie puchar F3J i F3B
- w tym samym terminie ME F3J i MŚ F3B
- "tajemnicza" zmiana terminu MP F3J - ja bardzo miło wspominam obozy kadry :D
Sami sobie szkodzimy...
może was to bawi, ja chowam się ze wstydu :oops: ... kodeks wizja
Awatar użytkownika
chomiq
 
Posty: 77
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 22:11
Miejscowość: BB

Re: Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów

Postprzez Tomek Osinski » Wtorek, 26 Maj 2009, 19:10

chomiq napisał:PS: Ciekawy ten sezon:
- w tym samym terminie puchar F3J i F3B
- w tym samym terminie ME F3J i MŚ F3B
- "tajemnicza" zmiana terminu MP F3J - ja bardzo miło wspominam obozy kadry :D
Sami sobie szkodzimy...

Precyzyjne podsumowanie, Krzysztofie, z eufemistycznym tytułem: "ciekawy sezon". Odrobinę mniej delikatnie brzmiałby tytuł "chaotyczny sezon" - lubię nazywać rzeczy po imieniu.

Według mnie wniosek jest jeden...
Póki nie będzie realnej podkomisji szybowcowej, póty takie rzeczy będą zdarzać się nagminnie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Komisja Modelarska dba o sprawy wszystkich kategorii MLiK, ogarnia je panując nad porządkiem i łądem... Choćby nawet jej członkowie mieli szczere intencje ogarnięcia wszystkich spraw, jest to najzwyczajniej nierealne.

Kto szybciej przyjdzie po rozum do głowy?...
Komisja Modelarska obligując zawodników wszystkich kategorii do powołania podkomisji specjalnościowych i zajęcia się swoimi własnymi sprawami?
Czy sami zawodnicy mając dość chaosu organizacyjnego, pozbywając się złudzeń, że "góra zrobi to za nas", wezmą sprawy swoich kategorii we własne ręce?

Pozdrawiam
Tomek

PS
1989... 2009, jesteśmy na półmetku, zostało nam tylko 20 lat bezsensownego - zdawać się może - błądzenia po pustyni, choć "ziemia obiecana" jest tak blisko. :?
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Re: Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów

Postprzez Jerzy Zieliński » Niedziela, 28 Czerwiec 2009, 21:48

I już po emocjach.
Zapraszam do zapoznania się z wynikami na stronie Aeroklubu Włocławskiego http://www.aeroklub.wloclawek.pl/index. ... =181&sit=3
i do obejrzenia pierwszych fotek http://www.aeroklub.wloclawek.pl/galeria.php?id=88
W najbliższych dniach podam linki do następnych zdjęć.
BG-80, SP-1890, POL-1890
Jerzy Zieliński
 
Posty: 69
Dołączenie: Piątek, 31 Marzec 2006, 11:44
Miejscowość: Włocławek

Re: Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców F3J Seniorów i Juniorów

Postprzez Jerzy Zieliński » Niedziela, 5 Lipiec 2009, 08:34

Następne fotki na stronie Aeroklubu Włocławskiego http://www.aeroklub.wloclawek.pl/galeria.php?id=89
i na Włocławskim Portalu Internetowym: http://q4.pl/?id=26&g=1442 i http://q4.pl/?id=26&g=1441
BG-80, SP-1890, POL-1890
Jerzy Zieliński
 
Posty: 69
Dołączenie: Piątek, 31 Marzec 2006, 11:44
Miejscowość: Włocławek


Powróć do F3B, F3J, F3F, F3K, F3Q - szybowce zdalnie sterowane

cron