Mistrzostwa Europy F3J 2009 - Włocławek

Mistrzostwa Europy F3J 2009 - Włocławek

Postprzez Arek Morawski » Piątek, 31 Październik 2008, 00:04

Widzę, że ruszyła strona ME F3J we Włocławku
http://www.f3j.aeroklub.wloclawek.pl/pl/index.php
ale nie widzę terminu, Norwedzy piszą, że 8-16.08 - http://www.f3x.no/index2.htm

pozdrawiam
Arek
Awatar użytkownika
Arek Morawski
 
Posty: 73
Dołączenie: Niedziela, 12 Luty 2006, 20:00
Miejscowość: Nowy Targ

Mistrzostwa Europy 2009 - Włocławek

Postprzez Wojciech Frąk » Poniedziałek, 17 Listopad 2008, 00:18

Miejsce mistrzostw już znamy. A czy znamy już skład ekipy? Im wcześniej poznamy skład kadry to ułatwi nam przygotowanie do startu. Jeżeli chodzi o mojego syna to szybka informacja (jest czy nie w kadrze) ułatwi mi pozyskanie środków od sponsorów. Każda zwłoka ogranicza szansę na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Aby startować zawodniczo potrzeba nie tylko własnych zasobów finansowych, gdyż czasami moze ich nie starczyć. Wieć decydenci zlitujcie się .... please.... i przestańcie trzymać nas w niepewności. Ogłoście oficjalnie skład kadry na 2009.
z poważaniem wojtek frąk
p.s. czy potrzebny jest też wniosek do komisji?
Wojtek
Wojciech Frąk
 
Posty: 158
Dołączenie: Poniedziałek, 13 Marzec 2006, 20:42
Miejscowość: Lublin

Re: Mistrzostwa Europy 2009 - Włocławek

Postprzez Piotr Gałkowski » Poniedziałek, 17 Listopad 2008, 17:02

W tej sprawie z tego co słyszałem nic nie wiadomo (w ogóle czy ktoś się zajmuję tą sprawą dzisiaj?) i też składam się do próśb P.Frąka. Co do sprawy Mistrzostw Europy w 2009 roku we Włocławku pozostaje 9.5 miesięcy na odbycie się tej imprezy. A w tej sprawie nic jeszcze nie wiadamo (skład kadry) więc należy czekać w cierpliwości. Albo zająć się już powoli tą sprawą, żeby najlepiej było wiadomo kto jest w Kadrze Narodowej 2009 do tego roku, dobrze by było wiedzieć o tym. Sama kadra się nie zrobi.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam Piotr Gałkowski

GG: 9036816
Piotr Gałkowski
 
Posty: 29
Dołączenie: Poniedziałek, 18 Czerwiec 2007, 21:08
Miejscowość: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy 2009 - Włocławek

Postprzez Miron » Poniedziałek, 17 Listopad 2008, 22:35

myslę że mamy dużo do przedyskutowania, sklad, a przedewszystkim przepisy, zebysmy ich nie ustalali na 1 zawodach, w sumie wystarczylo by wstawic oficjalne wyniki Pucharu Polski.
Miron
 
Posty: 10
Dołączenie: Wtorek, 19 Sierpień 2008, 08:45

Re: Mistrzostwa Europy 2009 - Włocławek

Postprzez Piotr Gałkowski » Poniedziałek, 17 Listopad 2008, 23:12

Zobaczymy co dalej będzie. Należy czekac to ich decyzja, nie nasza. Sami sobie przecież nie wybierzemy Kadry.
Pozdrawiam Piotr Gałkowski

GG: 9036816
Piotr Gałkowski
 
Posty: 29
Dołączenie: Poniedziałek, 18 Czerwiec 2007, 21:08
Miejscowość: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy 2009 - Włocławek

Postprzez Wojtek_F3J » Wtorek, 18 Listopad 2008, 11:10

Witam,

Widze ze stworzylo się małe poruszenie w spawie tej imprezy. Stoi przed nami nie lada wyzwanie, gdyż na takiej imprezie nawet najmniejszy błąd jest niedopuszczalny, ale zostawmy ten problem organizatorom. Zgodze się z tym że kadra powinna byc juz dawno ogloszona, sklad ekipy powinien byc znany maksymalnie koncem wrzesnia. Byłaby możliwość zorganizowania jednego lub dwóch zgrupowań(bo zima jest wmiare łaskawa). Ostatnio będąc na lotniusku w Bielsku zobaczyłem zawody o tzw "Pietruchę" w klasie F3K. Myślę że jest to genialny pomysł ponieważ przez nawet takie zawody rośnie poziom i rywalizacja. Jestem jak najbardziej za tym by zorganizowac cos podobnego w F3J, oczywiscie jak bedzie ustalona kadra.
Jestem w 100% pewny ze poziom by sie zwiekszyl.
Ciesze sie ze stworylo sie zainteresowanie co do tych zawodow i pozostaje mi tylko poprosic wszystkich ktorzy interesuja sie F3J by ujawniali swoje poglady, wierze ze jestesmy w stanie na prawde duzo zdzialac.

Pozdrawiam
Wojciech Byrski
Awatar użytkownika
Wojtek_F3J
 
Posty: 32
Dołączenie: Środa, 15 Luty 2006, 19:38
Miejscowość: Bielsko Biała

Re: Mistrzostwa Europy 2009 - Włocławek

Postprzez Piotr Gałkowski » Wtorek, 18 Listopad 2008, 13:02

Może za kilka lat będziemy startowac w zawodach Zimą(jak będą organizatorzy) przez Efekt Cieplarniany. Przez tą zimę (teraźniejszą co się zbliża) to słyszałem że nie będzie padał śnieg.To by podobnie wyglądało jak Niemiecka Winterliga. Ale Jaka by była frekfencja zimą ? Mnie to by się to podobało. :wink:
Nastał czas żeby już pruszyc tą sprawę z Kadrą na 2009 rok.
Pozdrawiam Piotr Gałkowski

GG: 9036816
Piotr Gałkowski
 
Posty: 29
Dołączenie: Poniedziałek, 18 Czerwiec 2007, 21:08
Miejscowość: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy 2009 - Włocławek

Postprzez Wojciech Frąk » Wtorek, 25 Listopad 2008, 23:35

Witam
Coś się dzieje. Trwają prace nad kalendarzem i składem Kadry Narodowej. Znalazłem to co prawda u kolegów z F2 ale ta informacja napawa mnie optymizmem. patrz - viewtopic.php?f=14&t=722
Wojtek
Wojciech Frąk
 
Posty: 158
Dołączenie: Poniedziałek, 13 Marzec 2006, 20:42
Miejscowość: Lublin

Re: Mistrzostwa Europy 2009 - Włocławek

Postprzez Piotr Gałkowski » Wtorek, 25 Listopad 2008, 23:58

Tak. Już to czytałem. Może od razu wezmą się za wszystkie konkurencje. Miejmy nadzieję.
Pozdrawiam Piotr Gałkowski

GG: 9036816
Piotr Gałkowski
 
Posty: 29
Dołączenie: Poniedziałek, 18 Czerwiec 2007, 21:08
Miejscowość: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy 2009 - Włocławek

Postprzez Wojciech Frąk » Środa, 26 Listopad 2008, 00:54

Witam
Dzięki Wojtku za pomysł tylko gdzie to zoorganizować? Najlepiej gdzieś w centrum Polski. Tak by każdy z nas przejechał tylko z 200-250km. Czy ktokolwiek z jotkarzy zna takie miejsce - lotnisko lub łąka? Jeżeli latamy o "pietruchę" to sami możemy sobie posędziować - zatrudnijmy jako sędziów własne dzieci, żony, dziadków i ...znajome ;). Temat rozpoczęty !
Wojtek
Wojciech Frąk
 
Posty: 158
Dołączenie: Poniedziałek, 13 Marzec 2006, 20:42
Miejscowość: Lublin

Re: Mistrzostwa Europy F3J 2009 - Włocławek

Postprzez kubit » Poniedziałek, 29 Grudzień 2008, 00:55

Panowie
Teraz mam trochę czasu, więc czytam co piszecie na forum. Nie wiem skąd ta nerwowość w sporawie kadry. Z wyjatkiem spraw zupełnie nietypowych ( patrz p. "Inne" zasad kwalifikacji do kadry i reprezentacji) kadrę powołuję na podstawie właśnie list rankingowych, na których kolejność każdy z zainteresowanych powinien był znać po ostatnich zawodach w danej klasie ( w tym wypadku w klasie F3J). I natychmiast można było zacząć przygotowania do jakże waznego sezonu 2009. Zresztą nie wątpię, ze tak uczynili to zawodnicy seniorzy i juniorzy w klasie F3J. Wcześniej nie można było kadry ogłosić ze względu na wymóg jej zatwierdzenia przez Zarząd AP. Cieszę się na spotkanie na obozie kadry we Włocławku. Mam zamiar zaprosić na ten obóz zarówno kadrowiczów :seniorów, juniorów ich opiekunów i pomocników holujących modele.

Serdecznie pozdrawiam

TKN -Stanisław Kubit
Stanisław Kubit
kubit
 
Posty: 237
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 23:23
Miejscowość: gliwice

Re: Mistrzostwa Europy F3J 2009 - Włocławek

Postprzez Wojciech Frąk » Środa, 14 Styczeń 2009, 23:51

Witam
Powiedziałem sobie, że będę strzepił język tylko do końca 2008 roku. Ale po tym co dzisiaj znalazłem na stronie Aeroklubu Włocławskiego, to już nie wiem jak należałoby określić politykę informacyjną w klasie F3J. Czy trener Kadry Narodowej i Trener Klasy F3 wiedzą w jakim terminie odbedzie się zgrupowanie kadry F3J na terenie lotniska Aeroklubu Włocławskiego? Bo ja nie. Mam do wyboru dwie daty: 29.04-01.05.2009 lub 24-28.06.2009. Która jest aktualna? Jeżeli nastąpiła zmiana terminu to należłoby ją ogłosić niezwłocznie!! Przecież każdy z uczestników musi sobie to zaplanować z wyprzedzeniem.
Zainteresowanych odsyłam do strony http://www.aeroklub.wloclawek.pl/pliki/ ... rz2009.doc no i do kalendarza AP http://modelarstwo.aeroklubpolski.pl/img/_364141734.pdf
Wojtek
Wojciech Frąk
 
Posty: 158
Dołączenie: Poniedziałek, 13 Marzec 2006, 20:42
Miejscowość: Lublin

Re: Mistrzostwa Europy F3J 2009 - Włocławek

Postprzez Boniecki Jerzy » Sobota, 31 Styczeń 2009, 10:47

Na stronie mistrzostw są pierwsze zdjęcia naszych zawodników, proszę pozostałych i ich przysłanie.
Boniecki Jerzy
 
Posty: 264
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 11:59
Miejscowość: Aeroklub Nadwiślański

Re: Mistrzostwa Europy F3J 2009 - Włocławek

Postprzez Jerzy Zieliński » Poniedziałek, 18 Maj 2009, 06:06

Z upoważnienia p.Jurka Bonieckiego zamieszczam następujące ogłoszenie:

Organizator ME F3J, Aeroklub Włocławski poszukuje chętnych do uczestnictwa w
ME F3J w dniach 8-16 sierpnia 2009 roku w charakterze chronometrażystów.
W zgłoszeniu proszę podać następujące dane:
Imie i Nazwisko, adres, adres elektroniczny, nr telefonu oraz nr licencji zawodnika lub sędziego.
pozdrawiam,boniecki
BG-80, SP-1890, POL-1890
Jerzy Zieliński
 
Posty: 69
Dołączenie: Piątek, 31 Marzec 2006, 11:44
Miejscowość: Włocławek

Re: Mistrzostwa Europy F3J 2009 - Włocławek

Postprzez Jerzy Zieliński » Środa, 8 Lipiec 2009, 09:08

Image

Zostałem wrobiony i dałem się wrobić w administrowanie strony Mistrzostw Europy F3J http://www.f3j.aeroklub.wloclawek.pl/.
Ponieważ strona jest jaka jest tzn. całkowicie pisana "ręcznie", uaktualnianie jej jest bardzo czasochłonne i stąd mogą wynikać opóźnienia w aktualizacji.
Dlatego zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy mogą pomóc: przysyłajcie jak najszybciej wszelkie uwagi, poprawki, propozycje itp.
Przy okazji prośba do reprezentantów Polski na ME: ponieważ nie doczekałem się nadesłania Waszych fotek (za wyjątkiem dwóch) na stronę, "pozyskałem" je w przeróżny sposób. Jeśli ktoś jest niezadowolony z wizerunku - proszę o jak najszybsze nadesłanie "słusznego". Jeśli ktoś nie życzy sobie zamieszczania jego fotki na stronie - proszę o mail'a - usunę.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
BG-80, SP-1890, POL-1890
Jerzy Zieliński
 
Posty: 69
Dołączenie: Piątek, 31 Marzec 2006, 11:44
Miejscowość: Włocławek

Następna

Powróć do F3B, F3J, F3F, F3K, F3Q - szybowce zdalnie sterowane

cron