Trnava 2007 - kto zna włoski ? - nasi na M.Europy F3J

Trnava 2007 - kto zna włoski ? - nasi na M.Europy F3J

Postprzez chomiq » Poniedziałek, 20 Sierpień 2007, 16:29

Conclusione della Trnava Cup
Si è conclusa la Trnava Cup. Al termine dei fly-off sono entrati Byrsky, Hinsch, Kolb, Petrenko, Shurygin, Verardi, Kharlamov, Volikov, Peter Feigl, Sultanov, Giesa e Kleuskens. Alla fine ha vinto Philip Kolb, e Max Verardi ha chiuso la gara al nono posto. Per quanto riguarda gli altri nostri piloti, abbiamo Filippo Gallizia al quattordicesimo posto, me al 24esimo, Thomas Truffo al 43esimo, Giovanni Gallizia al 44esimo, Marco Salvigni 52esimo, Marco Generali 59esimo, Carlo Gallizia 76esimo, Giuseppe Gallizia 124esimo.
Per quanto mi riguarda, ho ottenuto un risultato ben al di là delle mie speranze, ma sono ben consapevole che questo è stato reso possibile dall'aiuto di Marco durante tutti i voli. Ciò che è molto bello è che non solo Marco mi ha aiutato, ma mi ha anche indicato i problemi nel setup del modello, per cui già non vedo l'ora di tornare per provare le correzioni al setup.

Jest nasza falga ;)
http://bp3.blogger.com/_ckOjnKwwM7w/RslS1eF7x0I/AAAAAAAAAGM/aer2_liiSB0/s1600-h/DSC_8571.jpg
Ostatnio edytowano Poniedziałek, 20 Sierpień 2007, 16:51 przez chomiq, łącznie edytowano 1 raz
może was to bawi, ja chowam się ze wstydu :oops: ... kodeks wizja
Awatar użytkownika
chomiq
 
Posty: 77
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 22:11
Miejscowość: BB

Postprzez Tomek Osinski » Poniedziałek, 20 Sierpień 2007, 16:50

Sądzisz, że jest w tym tekście coś ciekawego, poza wymienieniem finalistów i miejsc wszystkich Włochów?

Brawo dla Wojtka!
Niezła rozgrzewka przed European Championschips.

Dobrze, że Miron wystartował/zadebiutował sobie w Pucharze. W Mistrzostwach będzie mu już troszkę łatwiej - oswoił się z frekwencją na poziomie 130-140, a nie 13-14 zawodników.
Ciekaw jestem, czemu zero zaliczył w drugim locie?

Reprezentanci, jeśli macie możliwość... piszcie komentarze - ciekawe, co sie tam u was dzieje - jeśli oczywiście macie chęć, czas i energię.
Ostatnio edytowano Poniedziałek, 20 Sierpień 2007, 17:00 przez Tomek Osinski, łącznie edytowano 1 raz
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 393
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Postprzez chomiq » Poniedziałek, 20 Sierpień 2007, 16:52

Gdzie są wyniki ?
może was to bawi, ja chowam się ze wstydu :oops: ... kodeks wizja
Awatar użytkownika
chomiq
 
Posty: 77
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 22:11
Miejscowość: BB

Postprzez Tomek Osinski » Poniedziałek, 20 Sierpień 2007, 16:58

Link do strony głównej Mistrzostw Europy F3J i Trnawa World Cup F3J- http://www.trnavaf3j.sk/
Link do wszystkich pdf'ów z wynikami Pucharu- http://www.trnavaf3j.sk/vysledky_cup.html
Wyniki eliminacji - http://www.trnavaf3j.sk/bulletiny/ttcup_kola.pdf
I wyniki finałów - http://www.trnavaf3j.sk/bulletiny/ttcup_finale.pdf

A tu na bierząco można śledzić wyniki trwających Mistrzostw Europy: http://www.trnavaf3j.sk/vysledky_me.html
Ostatnio edytowano Wtorek, 21 Sierpień 2007, 20:06 przez Tomek Osinski, łącznie edytowano 1 raz
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 393
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Postprzez chomiq » Poniedziałek, 20 Sierpień 2007, 17:20

Dzięki... na anglojęzycznej stronie nie ma tych linków ;)

Jak zwykle młode niemiaszki szaleją - pierwszy lot z rana i wynik:
67 Johannes WEBER GER 9,54.60 594,60 + 100 = 694,60 1000,00
może was to bawi, ja chowam się ze wstydu :oops: ... kodeks wizja
Awatar użytkownika
chomiq
 
Posty: 77
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 22:11
Miejscowość: BB

Postprzez Wojciech Frąk » Piątek, 24 Sierpień 2007, 21:55

Miejsca naszych zawodników po zakończeniu ostatniego 10 lotu eliminacyjnego:

Seniorzy
22. Wojciech Byrski
43. Mieczysław Słowik
54. Aleksander Laskowski

Juniorzy
18. Paweł Misztal
32. Bartosz Stołtny
33. Miron Geratowski

Do finału wchodzi 12 najlepszych seniorów i 10 juniorów.
Wojtek
Wojciech Frąk
 
Posty: 158
Dołączenie: Poniedziałek, 13 Marzec 2006, 20:42
Miejscowość: Lublin

Postprzez Wojciech Frąk » Piątek, 24 Sierpień 2007, 21:56

OPS..... nie finałowego ale eliminacyjnego. Webmasterze zlituj się nademną i popraw. :cry:
Wojtek
Wojciech Frąk
 
Posty: 158
Dołączenie: Poniedziałek, 13 Marzec 2006, 20:42
Miejscowość: Lublin

Postprzez Bartekk » Sobota, 25 Sierpień 2007, 23:51

brawa dla debiutantów!
czekamy na jakieś szczegółowe relacje, może będą bardziej kolorowe ;)
macie się czym pochwalić i z czego wytłumaczyć...
Pozdrawiam Bartłomiej Janas, gg 8685213
Bartekk
 
Posty: 28
Dołączenie: Niedziela, 5 Luty 2006, 00:49
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Wojtek_F3J » Środa, 5 Wrzesień 2007, 10:07

Wydaje mi się ze nasza ekipa ma się czym pochwalic. Nie zajelismy ostatnich miejsc, nasze pozycje oscylowały w polowie stawki. Jedynym wytłumaczeniem moze byc to iz warunki ktore panowaly były bardo zmienne. Mimo tego uwazam, że te zawody dostarczyły całej ekipie spore doświadczenie. Nie chce sie wypowiadać za innych czlonkow polskij ekipy dlatego przedstawie wlasne doswiadczenia w Pucharze Świata oraz w Mistrzostach Europy.

Warunki panujące w Pucharze Świata byly bardzo trudne. Rozrzutność punktowa byla całkiem spora. Nawet mając jeden lot na 760 pkt. zajmowalem 4 miejsce :? . Loty eliminacyjne jak na tą ilość zawodnikow przebiegaly bardzo sprawnie( tu uklony dka organizatorów)
Równie sprawna organizacja miala miejsce podczas ME.
Kompletnym brakiem logiki było puszczenie zawodnikow w burzy, ktorym po 5 minutach lotu i tak kazano szybko wylądowac. Jednak nie udalo sie im juz powrocic sucho z lini startu. Zerwał sie bardzo silny wiatr ktory lamal namioty.

Teraz chcialbym napisac troche o sprzecie jakim dysponowala nasza ekipa oraz pozostali zawodnicy z innych panstw.
Ja wraz z Panem Aleksandrem Laskowskim latalismy modelem Pike Perfect( bardzo udana konstrukcja) Reszta ekipy latala modelami JANTAR i radzili sobie bardzo dobrze w tych zmiennych warunkach, BRAWO!!.
Na zawodach dominowaly modele PIke Perfect ale mozna bylo tez spotkac inne konstrukcje takie jak: Espada RL, Stork, Supra, Orca, Shadow, Vision... itp.
Bardzo silna grupe stanowili NIemcy, którzy naprawde pokazywali klase.
Swoj poziom podniesli równiez Rosjanie i Włosi.

Jesli ktos ma jakies pytania dotyczące naszego wyjazdu, prosze pytac.

Wojciech Byrski
Awatar użytkownika
Wojtek_F3J
 
Posty: 32
Dołączenie: Środa, 15 Luty 2006, 19:38
Miejscowość: Bielsko Biała


Powróć do F3B, F3J, F3F, F3K, F3Q - szybowce zdalnie sterowane

cron