Trnava Cup 2006

Trnava Cup 2006

Postprzez Wojtek_F3J » Czwartek, 24 Sierpień 2006, 14:22

W dniach 19-20 Sierpnia odbyły się zawody w Trnavie. Zawody zaliczane są do Contest Eurotour i World Cup.
Jako jedyny z Polski wziąłem udział w tych zawodach. Na starcie stawiło się 69 zawodników z krajów tj. ; Czechy, Słowacj,Słowenia,Turcja,Węgry,Chorwacja,Włochy no i Polska :)
Pogoda była dobra choć termika czasami była bardzo naniesiona. Na niebie nie było ani jednej chmurki. W jednym z lotów jako jedyny dolatałem 10 minut :) Do finału wszedłem na 3 miejscu z wynikiem 4997,65 ( pierwszy zawodnik miał 4998,35) Do finału dostało się 12 najlepszych zawodników a byli nimi: Jan Litva jun. , Jan Kohut, Wociech Byrski :D , Juraj Bartek, Jan Ivancik, Jiri Duchan, Martin Rajsner, Juraj Adamek, Jaroslav Vostrel, Damir Kmoch, Primoz Rizner, Jan Hlastec. Pierwszy lot finałowy był wyrównany, wszyscy wylatali 15 minut. Drugi lot był już loterią, ja postanowiłem "siąść na ogonie" Janowi Kohutowi i to nie było dobre rozwiązanie bo ani on ani ja nie dolataliśmy do końca :( . Drugi lot dolatało do końca tylko 5 zawodników. Po tym locie doszedłem do wniosku że trzeba latać swoje i nie patrzeć się co robią lepsi :wink: . Zawody obleciałem Pikiem Superiorem i jestem bardzo zadowolony z tego modelu. Niestety nie mogłem latać Jantarem ponieważ miałem w nim problemy z odbiornikiem i model się źle sterował.
Oceniam swój wynik jako dobry ponieważ wejście do finału jest przy tym poziomie bardzo dobrym osiągnięciem.
Kolejne zawody i już niestety ostatnie w tym roku odbędą się na Słowenii a dokładniej w Bledzie na lotnisku Lesce w dniach 9-10 wrzesień.
W tym roku udało mi się wystartować w kilku zawodach zaliczanych do Contest i Eurotour min. ; Holic, Podhorany, Martin, Trnava. Może wyniki poza tym ostatnim nie były rewelacyjne ale start w takich zawodach pokazjue swoje miejsce w tabeli i dlatego chciałbym zachęcić więcej osób do startu w takich zawodach.
Za tydzień zawody końcowe edycji Pucharu Polski w Poznaniu :)

Pozdrawiam
Wojciech Byrski[/img]
Awatar użytkownika
Wojtek_F3J
 
Posty: 32
Dołączenie: Środa, 15 Luty 2006, 19:38
Miejscowość: Bielsko Biała

Powróć do F3B, F3J, F3F, F3K, F3Q - szybowce zdalnie sterowane

cron