Mistrzostwa Europy 2009

Mistrzostwa Europy 2009

Postprzez Wojciech Lesiuk » Poniedziałek, 24 Listopad 2008, 10:09

Witam wszystkich,
jest już znany termin Mistrzostw Europy, które w roku 2009 mają się odbyć w Serbii - 26.07.2009 - 03.08.2009.
Aktualnie w AP trwają prace nad zatwierdzedzeniem składu Kadry Narodowej oraz Kalendarza Imprez Modelarskich na rok 2009.

W chwili obecnej AP poszukuje chętnej osoby na funkcję kierownika ekipy F2 na ME.
Osoby zainteresowane, proszę o kontakt e-mailowy pod adresem: wojciech.lesiuk@interia.pl

Z poważaniem - W.Lesiuk
Wojciech Lesiuk
 
Posty: 161
Dołączenie: Poniedziałek, 20 Luty 2006, 09:56
Miejscowość: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy 2009 - WAŻNE!!!

Postprzez Darek Kuras » Poniedziałek, 6 Lipiec 2009, 22:17

OGŁOSZENIE:
Pan Lubomir RADOSAVLJEVIC z Serbii, poszukuje chętnych do pracy jako Timekeeper (4 osoby F2C i 1xF2A) na ME w Belgradzie.
Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana.
Moje skromne zdanie jest takie ze powinniśmy obsadzić te stanowiska, zwłaszcza ze sami chcemy organizować ME.
Była by to doskonała szkoła, a wrażania "bezcenne".
Widzę tu w pierwszej kolejności wyścigowców, którzy nie są w Reprezentacji. Proszę kolegów o zgłaszanie kandydatur, możemy na początek, zgłaszać się lub innych pod tym wątkiem.
Sprawa pilna, prosił mnie o to Pan Marian JURKOVIC.
Można by też dać znać Michałowi B. z Częstochowy.

Tel. do Pana Lubomira RADOSAVLJEVICA
+38 1641388611 mobil
+38 1113168711 dom

pozdro
Darek
Darek Kuras - POL 4054
Awatar użytkownika
Darek Kuras
 
Posty: 78
Dołączenie: Piątek, 23 Maj 2008, 21:00
Miejscowość: Wierzawice

2. Re: Mistrzostwa Europy 2009 WAŻNE !!

Postprzez Darek Kuras » Wtorek, 7 Lipiec 2009, 10:23

Jestem po rozmowie telefonicznej z Panem RADOSAVLJEVICEM, ponieważ z forum dostałem maile o szczegółowe info. w tej sprawie.
Odpowiadam na pierwsze pytania:
1. Organizator zapewnia: wyżywienie i zakwaterowanie dla chronometrażystów (bezpłatnie)
2. Nie jest płacone żadne inne wynagrodzenie (tylko w naturze hotel +jedzenie)
3. Nie są zwracane koszty dojazdu

Najlepiej doczepić się do reprezentacji i wtedy koszt będzie mniejszy dla jednych i dla drugich.
Chłopaki z Wierzawic (F2C i F2A) jada w troje przynajmniej na razie w pięcioosobowym Berlingiem ( jest to daleko wiec może chcieli by brać tylko jednego pasażera
ze względu na komfort jazdy - to można uzgodnić).

Sprawa jest pilna jeśli nie zdecydujemy się do końca tygodnia (ew. początek przyszłego) to znajda sobie kogoś innego.

pozdrawiam

Darek Kuras
Darek Kuras - POL 4054
Awatar użytkownika
Darek Kuras
 
Posty: 78
Dołączenie: Piątek, 23 Maj 2008, 21:00
Miejscowość: Wierzawice


Powróć do F2A, F2B , F2C, F2D, F2E, F2F, F2G - modele latające na uwięzi

cron