Reprezentacja na ME - Batajnica 2007

Reprezentacja na ME - Batajnica 2007

Postprzez Wojciech Lesiuk » Środa, 21 Luty 2007, 01:46

Koledzy kadrowicze - wszyscy! :wink:
Informuję, że BZAP czyni starania w celu zapewnienia środków finansowych na pokrycie opłaty startowej dla 10 reprezentatów kraju w następujących konkurencjach:
F2A - 3 zawodników - seniorów,
F2B - 4 zawodników - 3 seniorów i 1 junior,
F2C - brak zgłoszeń zawodników,
F2D - 3 zawodników - seniorów.
Kolejność kwalifikacji do reprezentacji jest określona kolejnością zatwierdzonego składu kadry.
Kierownikiem ekipy będzie Pan Paweł Dziuba lub Pan Wojciech Lesiuk - opcja do wyboru w oparciu o pozyskane środki.
Informuję, że cały skład ekipy musi posiadać ważną licencję zawodnika AP PZS na rok 2007, a osoby które będą dodatkowo ubiegać się o pomoc finasową lub sprzętową (silniki F2A,C,D) z Aeroklubów regionalnych powinny posiadać legitymację członkowską.
Wkrótce, do zawodników zostaną przesłane powołania do kadry narodowej AP na rok 2007. Mam nadzieję, że ułatwi to poszukiwanie sponsorów.
Po stronie zawodników udających się na ME pozostaje zapewnienie pokrycia kosztów przejazdu, zakwaterowania, wyżywienia i ubrania :).
Ufam, że wszyscy kadrowicze F2, będą uczestniczyć w zgrupowaniu, które ma się odbyć w dnaich 1-3 czerwca 2007 w Wierzawicach - które dla pocieszenia musimy sobie sami zorganizować - mam nadzieję, że AP pokryje chociaż część kosztów.
Szykujcie modele, silniki do Waszych regionalnych aeroklubów powinny trafić po 3 marca br - naprawdę warto się zainteresować, bo zastosowany podział jest oparty wyłącznie na zeszłorocznych wynikach MP, widziałem już pierwsze egzemplarze produkcji rosyjskiej - KAŁMYKOW.
POZDRAWIAM - W.Lesiuk
Wojciech Lesiuk
 
Posty: 161
Dołączenie: Poniedziałek, 20 Luty 2006, 09:56
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Wojciech Lesiuk » Czwartek, 8 Marzec 2007, 20:18

Mam nadzieję, że większość kadrowiczów otrzymała już "powołania".
Niestety zgrupowania w Wierzawicach raczej nie będzie - brak środków.
Zastosujemy dotyczasowy system indywidualnych przygotowań.
Pozdrawiam
Wojciech Lesiuk
 
Posty: 161
Dołączenie: Poniedziałek, 20 Luty 2006, 09:56
Miejscowość: Warszawa


Powróć do F2A, F2B , F2C, F2D, F2E, F2F, F2G - modele latające na uwięzi

cron