Ciekawa wizyta

Ciekawa wizyta

Postprzez Wojciech Lesiuk » Sobota, 19 Marzec 2011, 21:47

W związku aktualnie trwającym kursem trenerskim organizowanym przez Aeroklub Polski, w dniu wczorajszym miała miejsce bardzo ciekawa i owocna :) wizyta uczestników kursu w warszawskiej modelarni wyścigowej WTRF2C.
Nasza skromna modelarnia miała okazję gościć kolegów z Komisji Modelarskiej - Przewodniczącego - Jerzego Bonieckiego (modele kosmiczne) oraz Pawła Prausa (modele prędkościowe), kolegów z F1 - Henryka Krupę (Krosno), Stanisława Paździorka (Gliwice), kolegę Andrzeja Pikosza, który prowadzi modelarnię w Łasku oraz kolegę Wiesława Nowaczyka,który prowadzi modelarnię w Bydgoszczy.
Mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami w budowie modeli, przekazać kolegom plany i podzespoły, przedstawić nowe technologie i materiały.
Dla niektórych, zadaliśmy zagadkę z tajemniczą A2 - prawie jak zabytek :) oraz zaskoczyliśmy ilością modeli F2C, które były kolejnymi etapami zdobywania doświadczeń.

Bardzo dziękuję za wizytę w imieniu kolegów oraz własnym. Mam nadzieję, że nasze doświadczenia pomogą innym w budowaniu modeli.

Pan Przewodniczący zapowiedział, że przy następnej wizycie w Warszawie odwiedzi kolejną modelarnię aby się zapoznać z jej działalnością, uczestnikami oraz problemami - może pojedzie na Bródno?
Wojciech Lesiuk
 
Posty: 142
Dołączenie: Poniedziałek, 20 Luty 2006, 09:56
Miejscowość: Warszawa

Re: Ciekawa wizyta

Postprzez Mariusz Brożek AW » Niedziela, 20 Marzec 2011, 22:06

Mam nadzieję że to potwierdzenie dobrej współpracy Komisji Modelarskiej z modelarzami. Każde tego rodzaju spotkanie służy wymianie doświadczeń na gruncie budowy modeli z różnych kategorii. Przed nami uwięzione Mistrzostwa Europy i chętnie spotkam wielu modelarzy z różnych kategorii. Mariusz
lepiej widoczni widocznie lepsi.
f2c@onet.eu
Awatar użytkownika
Mariusz Brożek AW
 
Posty: 84
Dołączenie: Poniedziałek, 6 Luty 2006, 22:42
Miejscowość: Warszawa


Powróć do F2A, F2B , F2C, F2D, F2E, F2F, F2G - modele latające na uwięzi

cron