Baltic Cup, Estonian Free Flight Cup

Free Flight Krosno

Baltic Cup, Estonian Free Flight Cup

Postprzez Andrzej Grodzki » Wtorek, 6 Maj 2008, 00:54

Cześć.
Punktowane miejsca w Baltic Cup już widzę na stronie WC, pewnie dziś albo jutro pojawią się wyniki Estonia Free Flight Cup. Gratuluję zawodnikom. Może ktoś podzieli się publicznie tu na forum:
Jakieś wrażenia z zawodów ? Czy warto brać udział w przyszłym roku w tych zawodach ?
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Andrzej Grodzki » Sobota, 17 Maj 2008, 12:56

Przeliczyłem wstępnie ranking, mogę spokojnie coś napisać na temat wyników Pucharu Świata na Litwie. Dwie imprezy w jednym miejscu, blisko Polskiej granicy. Już w zeszłym roku pisałem o tej imprezie tak:
Nasi zawodnicy zaczynają zdobywać pierwsze punkty w tegorocznym Pucharze Świata. W tym roku po raz pierwszy w historii Pucharu Bałtyku organizowanego od ośmiu lat ( Baltic Cup i Estonian Cup ) wzięli udział polscy modelarze. O czym dowiedziałem się od jednego z czołowych gumówkarzy ze szkoły białostockiej Andrzeja Poczobuta. Pozwolę sobie zacytować jedno zdanie Andrzeja
Organizatorzy nie kryli zadowolenia i oczekują w roku następnym liczniejszej ekipy

Niech to zdanie zabrzmi, jak zachęta.

I tak się stało w tym roku, na Litwę pojechała liczniejsza grupa, co również widać w wynikach końcowych.
Sukces naszej młodej Aleksandry Warakomskiej w gumówkach,
Dwa razy na „pudle” pierwsze miejsce w Estonian Free Flight Cup
i trzecie miejsce w Baltic Cup w F1B juniorów, to kolejne sukcesy tej utalentowanej zawodniczki z OSiR w Suwałkach.
Instruktor Aleksandry, Stanisław Skibicki w F1B seniorów w Estonian Free Flight Cup zajął trzecie miejsce po dogrywce.

W zeszłym roku pisałem o bardzo widocznych w rankingu modelarzach z Włocławka, przepraszam nie wiedziałem jeszcze wtedy, że są to modelarze z Kutna od instruktora Ryszarda Redlickiego. W tym roku już wiem, gratuluje zdolnych uczniów, podziwiam pracę Ryszarda Redlickiego.
„Chłopcy od Ryśka” też zajęli znaczące miejsca.
Michał Olewnik w Baltic Cup wśród juniorów F1A zajął 3 miejsce a w Estonian Free Flight Cup Kamil Wójcik powtórzył to samo w tej samej klasie.

Z naszych seniorów Marek Roman zajmując 6 miejsce zdobył 30pkt. do rankingu, tym samym „wyrobił normę”. Nieoficjalnie wiem z rozmowy z Markiem, że potraktował te zawody bardziej jak trening niż walkę o miejsce.
Wkrótce zamieszczę zdjęcia i może krótki film (klip), które otrzymałem za pośrednictwem Marka Romana od Jerzego Włodarczyka.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Baltic Cup 2008 foto autor Jerzy Włodarczyk

Postprzez Andrzej Grodzki » Niedziela, 18 Maj 2008, 22:03

Image
Z modelem F1B Andrzej Poczobut, zamyślony Stanisław Skibicki
Image
No to w górę ...
Image
Ile Andrzej może wkręcić w swoją gumówkę ?
Image

Image
Marek Roman "idzie w górę"
Image

Image
Bez urazy wiek nie jest barierą.
Image
Po ustawieniu łopat wnioskuję, klasyczny układ przeciwbieżnego napędu!
Image
Oko mistrza
Image
Hmmm...
Image

Image

Image

Image
Czy ten układ skrzydeł przyjmie się w silnikówkach ?
Image

Image

Image

Image
Stanisław Skibicki w F1B seniorów w Estonian Free Flight Cup zajął trzecie miejsce po dogrywce
Image

Image
Reprezentacja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach

Zdjęcia Jerzy Włodarczyk,
komentarze pod zdjęciami Andrzej Grodzki
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa


Powróć do F1A, F1B, F1C, F1D, F1E, F1G, F1H, F1J, F1K, F1L, F1P, F1Q, F1R - swobodnie latające

cron