Kalendarz 2008 Stalowa ?

Free Flight Krosno

Kalendarz 2008 Stalowa ?

Postprzez Andrzej Grodzki » Sobota, 29 Grudzień 2007, 16:46

Cześć.
Wreszcie mam chwilkę wolnego, aby usiąść i napisać pare rzeczy, które warte są skomentowania. Na pierwszy ogień Kalendarz sportowy 2008, część swobodnie latająca te dobre wieści. W zeszłym roku przybyły nam zawody w Pucharze Polski w Lubieniu Kujawskim, w tym roku widzę jest kontynuacja jest Lubień (fantastycznie), w tym roku przybyły zawody PP w Świebodzicach Aero. Ziemi Wałbrzyskiej (super). W Świebodzicach seniorzy będą również walczyć o tytuł Mistrza Polski. Czyli ten rok pod znakiem debiutantów ze Świebodzic. Powodzenia koledzy.

Natomiast z Pucharem Świata w Polsce marniutko, cienizna. Jedna „imprezka” na dodatek niepełna bez F1C. Oj, słabo się reklamujemy na Świecie. Moim zdaniem polskich modelarzy swobodnie latających spokojnie stać na zorganizowanie dwu regulaminowych zawodów z serii Pucharu Świata.

Czy Stalowej już definitywnie nie będzie ?
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Boniecki Jerzy » Sobota, 29 Grudzień 2007, 19:25

Zawodów Pucharu Świata na pewno nie, bo zgodnie z kodeksem do 15 listopada musi być zgłoszenie w Lozannie, pozostałe zawody międzynarodowe moga być zgłaszane później.
Boniecki Jerzy
 
Posty: 264
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 11:59
Miejscowość: Aeroklub Nadwiślański

Postprzez Andrzej Grodzki » Niedziela, 30 Grudzień 2007, 13:26

A tak w dłuższej perspektywie czasu ?
Czy to jest definitywny koniec Stalowej, czy tylko mały odpoczynek.
Co w trawie piszczy ?
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez kubit » Czwartek, 3 Styczeń 2008, 16:09

Kłaniam się wszystkim

Trochę rozumiem kolegów ze Stalowej Woli. Mogą być trochę zmęczeni.
Mam nadzieję, ze w przyszłych latach znowu zaczną organizować zawody o Puchar Świata i Mistrzostwa Polski w klasach F1A,B,C (ale rozłacznie)
W Gliwicach nie ma możliwości aby organizować Puchar Świata w F1C. Sądzę, ze czołowi zawodnicy nie zrozumieliby naszego polskiego rozgrywania zawodów w tej klasie ( chyba nie znają sposobu góra-deter lub góra + 50s i deter z pomiarem do końca). I tak w tym roku mam lekkiego stracha bo dołaczyłem klasę F1B ( na osobiste zyczenie instruktora Skibickiego). W przyszłości bardzo liczę na Kutno - moze bedą organizować MP i PS - na razie mają pole i są w srodku Polski.

Pozdrawiam

Stanisław Kubit
Stanisław Kubit
kubit
 
Posty: 237
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 23:23
Miejscowość: gliwice


Powróć do F1A, F1B, F1C, F1D, F1E, F1G, F1H, F1J, F1K, F1L, F1P, F1Q, F1R - swobodnie latające

cron