Towhook 3S

Free Flight Krosno

Towhook 3S

Postprzez Jakub Włodyka (Włodek) » Poniedziałek, 12 Listopad 2007, 22:31

Cześć

Zainteresował mnie hak dynamiczny ze strony http://w-hobby.com
do (A2). Czy może ktoś wie ile ten hak ma siły odblokowania , ponieważ nigdzie na tej stronie nimogłem znaleść informacji na ten temat.
Liczę na odpowiedź :wink:

Pozdrawiam Włodek
Jakub Włodyka (Włodek)
 
Posty: 3
Dołączenie: Niedziela, 11 Listopad 2007, 22:34
Miejscowość: Krapkowice

Postprzez Andrzej Grodzki » Środa, 14 Listopad 2007, 10:08

Cześć.
Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale ...
obejrzałem bacznie zdjęcia haka, kolejna z wersji haka płytowego.
Ten hak nie ma regulacji siły wypięcia. Zmiany siły bez przekonstruowania haka można dokonać jedynie przez wymianę sprężyny na inną, co jest małym minusem tego konkretnego haka. Po chwili zastanowienia widzę możliwość zmniejszania siły wypięcia przez wymianę jednej z blaszek, tej z wyciętym otworem w kształcie podkowy. Po odkręceniu trzech śrubek można wymieniać tą blaszkę na inną w zależności od potrzebnej siły.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Henryk Urban » Środa, 14 Listopad 2007, 11:48

Witam
Też obejrzałem to cudo,odradzam,mało regulacji -starsza generacja haka.Polecam haki z IMG lub od Olka Pszenycznego bądz Igora Yablonovskiego,taki jak na naszej stronie www . Trzeba jezdzić na Puchary Świata chłopaki ,można od nich coś wyrwać za dobrą kase.Jesli chcesz kontakt do gości to pisz na p.w. Foto haka teleskopowego z IMG,8kg.
Image
Pozdrawiam Heniek
Awatar użytkownika
Henryk Urban
 
Posty: 162
Dołączenie: Czwartek, 24 Maj 2007, 17:27
Miejscowość: Lubin

Postprzez Jakub Włodyka (Włodek) » Środa, 14 Listopad 2007, 23:08

Bardzo dziękuje za odpowiedzi :D
Gdybym mógł jeszcze poprosić o adres do osób sprzedające haki dynamiczne, był bym bardzo wdzięczny.
Dopiero zaczynam w A2 i staram się dowiedzieć jak najwięcej o tych modelach a wszczególność o hakach :)
Dziękuje i pozdrawiam Włodek
Jakub Włodyka (Włodek)
 
Posty: 3
Dołączenie: Niedziela, 11 Listopad 2007, 22:34
Miejscowość: Krapkowice


Powróć do F1A, F1B, F1C, F1D, F1E, F1G, F1H, F1J, F1K, F1L, F1P, F1Q, F1R - swobodnie latające

cron