Swobodnie latające na Facebooku

Free Flight Krosno

Swobodnie latające na Facebooku

Postprzez Andrzej Grodzki » Niedziela, 23 Styczeń 2011, 14:01

Witajcie.
Fanów klasyków, wolę taką nazwę modeli swobodnie latających, zapraszamy na Facebook, powstała grupa i strona społecznościowa ?3F (Fani Free Flight ). Taki portal społecznościowy ma tą przewagę nad forum MLiK, że informacje docierają do wszystkich uczestników natychmiast, nie trzeba nic dodatkowego robić tylko wpisać tekst, a Facebook już sam do wszystkich członków grupy (społeczności) rozsyła, poza tym jest to takie połączenie listy mailingowej, z forum, ze stroną WWW, z newsami, z komunikatorem (czatem) indywidualnym i grupowym, nie wspomnę tego że kogo nie ma na Facebooku ten nie jest na czasie :wink:
Link do strony społecznościowej na Facebooku >>
Link do mojego profilu na Facebooku >>

3Facebook.png
3Facebook.png (27.54 KiB) Obejrzany 4019 razy
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Re: Swobodnie latające na Facebooku

Postprzez Andrzej Grodzki » Niedziela, 23 Styczeń 2011, 21:24

To może jeszcze napiszę, kilka słów komentarza. Społeczność Facebooka to obecnie najbardziej znane miejsce w Internecie, jeśli myślimy o młodych ludziach w modelarstwie, to musimy tam być, nie wszyscy ale przynajmniej ci, dla których komputer z dostępem do Internetu to dzień powszedni. Na Facebooku znajdziecie wszystkich znanych modelarzy Świata, jedni się udzielają inni mają tylko własne profile, ale są. Na koniec chciałbym bardzo podziękować Bartkowi Modrzejewskiemu, który przełamał moją niechęć do rejestracji na Facebooku i aż dwukrotnie zapraszał mnie, oraz Andrzejowi Poczobutowi za nazwę grupy.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa


Powróć do F1A, F1B, F1C, F1D, F1E, F1G, F1H, F1J, F1K, F1L, F1P, F1Q, F1R - swobodnie latające

cron