Puchar Społem PSS, Puchar MDK Gliwice


Puchar Społem PSS, Puchar MDK Gliwice

Postprzez kubit » Czwartek, 3 Październik 2019, 10:35

Gliwice 12.09.2019r.


Zaproszenie


Gliwickie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych zaprasza do udziału w Ogólnopolskich Zawodach Modeli Latających o Puchar Społem PSS Gliwice, oraz w Ogólnopolskie Zawody Modeli Latających o Puchar MDK Gliwice, które rozegrane zostaną na lotnisku w Gliwicach w dniach 12 października 2019r. ( w sobotę). W przypadku bardzo niekorzystnej prognozy pogody zawody zostaną rozegrane 13 października ( w niedzielę). Informację o ewentualnym przesunięciu terminu zawodów otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy w terminie zgłoszą się do udziału w zawodach. Zawody te będą stanowiły eliminacje do Pucharu Polski w 2019 roku w klasach modeli „ małych form” i latających skrzydeł. Zawody rozegrane zostaną w kategoriach wiekowych junior młodszy (do lat 16-tu) oraz junior, senior ( powyżej 16 lat). Zawodnicy, którzy zgłoszą się na zawody do dnia 6.10.2019 na adres s-kubit@wp.pl, romansowa@op.pl uzyskają obniżkę wpisowego o 50%.

Program zawodów:
Sobota ( 12 października)
800 – 845 - rejestracja zawodników
900 – 1200 Puchar Społem PSS - trzy kolejki lotów w klasie F1H, F1G, F1A/M (open), F1K, F1S, F1Q, F1Q/M
1200 – 1500 Puchar MDK - trzy kolejki lotów w klasie F1H, F1G, F1A/M (open), F1K, F1S, F1Q, F1Q/M
1530 Loty dogrywkowe
1700 Zakończenie zawodów oraz podsumowanie Pucharu Polski 2019
Zawodnicy ( juniorzy i seniorzy) obowiązani są do posiadania aktualnej licencji Aeroklubu Polskiego.

Wpisowe ( na każde zawody oddzielnie): senior, junior 80 zł
junior młodszy 40 zł

Serdecznie zapraszamy:

Sędzia Główny: Organizatorzy Tadeusz Milewski Stanisław Kubit
Roman Sowa
Stanisław Kubit
kubit
 
Posty: 237
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 23:23
Miejscowość: gliwice

Powróć do Zawody i imprezy modelarskie - zapowiedzi, wyniki, relacje, komunikaty

cron