Zawody PŚ Kietrz 2011


Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Piotr Szymański » Piątek, 24 Czerwiec 2011, 13:18

Witam Serdecznie

Przepraszam ,że tak późno ale... no właśnie czynniki niezależne ode mnie spowodowały że PŚ w Kietrzu balansował na krawędzi. Niestety niektórzy ludzie nie potrafią zrozumieć że czasami termin musi ulec zmianie. Nie mniej Zapraszam Was wszystkich na Zawody zaliczane do Pucharu Świata F1A/B/C/P/Q ( bez Pucharu Polski ) oraz na Euro Challegne F1H/G. Jest to już trzecia edycja tych zawodów i dodatkowo w tym roku będą dwie kategorie F1H i F1G.Jak zawsze będę się starał by te zawody były rozegrane w przyjacielskiej atmosferze lotów na 3-5min a nie na góra deter :) .Mam nadzieję że dopiszecie i wpadniecie do nas polatać !!!!



pozdrawiam serdecznie

Piotr Szymański
Załączniki
World Cup Kietrz 2011 biuletyn PS.pdf
Biuletyn PŚ Kietrz 2011 eng
(153.7 KiB) Ściągnięto 569 razy
Puchar Swiata biuletyn PL.pdf
Biuletyn PŚ
(195.95 KiB) Ściągnięto 602 razy
Strona F1E
http://modelpiotrekf1e.pl.tl
Zapraszam
Piotr Szymański
 
Posty: 66
Dołączenie: Piątek, 29 Grudzień 2006, 21:03
Miejscowość: Racibórz-AGL

Re: Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Henryk Urban » Poniedziałek, 27 Czerwiec 2011, 19:54

Cześć
Chyba Puchar Polski w Krośnie jest też w tym samym terminie,czy może też został termin przesunięty? Jak sytuacja wygląda organizatorzy.

Narazie.
Awatar użytkownika
Henryk Urban
 
Posty: 162
Dołączenie: Czwartek, 24 Maj 2007, 17:27
Miejscowość: Lubin

Re: Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Piotr Szymański » Poniedziałek, 27 Czerwiec 2011, 21:29

Cześć
Powiem szczerze , że już sam nie wiem co i jak.Od Marca bieżącego roku jak tylko się dowiedziałem że MŚ F1E przyznano jednak Serbom i że terminy się nakładają walczę o zmianę terminu PŚ w Kietrzu. FAI mnie zrozumiała i zmieniła termin mimo że jak mi się zarzuca pominąłem delegata AP i sam napisałem do FAI(i całe szczęście ).Gorzej już idzie ze zmianą w kalendarzu AP.Pan przewodniczący nie chce prowadzić ze mną żadnych rozmów mimo moich próśb od marca,nawet nie raczył odpowiedzieć na moje wysłane do niego maile.Jego tylko i wyłącznie interesowało dlaczego ja pominąłem delegata AP przy zmianie terminu w FAI i nic więcej.Był totalnie głuchy na moje wytłumaczenia ale widocznie taki jest jego stosunek do modelarzy i organizatorów.Nie wyniknie z tego nic dobrego bo ja już nie mam zamiaru organizować żadnych zawodów i nic mnie do tego nie zmusi ! wyleczyłem się na długie lata a jeśli będzie tak podchodził do innych organizatorów to zostanie tylko Grudziądz.Zamiast iść organizatorom na rękę i próbować rozwiązać ten problem tu zalega cisza :) Ale widocznie Racibórz leży za daleko od Grudziądza.Z moich wcześniejszych rozmów z organizatorami z Krosna wynikało że PP w Krośnie miał być zmieniony na termin 03.09 ale pewnie Pan przewodniczący i na to nie zezwolił no cóż wynika z tego jasno że się chce nas pozbyć (czyt. wykonczyć ) bo ja tego inaczej nie widzę :).Ale pomimo tych dziwnych problemów trochę zawodników na PŚ w Kietrzu będzie może nie polskich ale zagranicznych którzy doceniają trud włożony w organizację tych zawodów.Jest jeszcze wcześnie a już zgłoszenia przyszły z Japonii,Węgier,Słowacji i Niemiec.Ja z mojej strony zapraszam Wszystkich !!! którzy chcą pokazać że nie ważne są czyjeś dziwne widzimisie ,tylko chcą polatać w miłym towarzystwie !!!
Strona F1E
http://modelpiotrekf1e.pl.tl
Zapraszam
Piotr Szymański
 
Posty: 66
Dołączenie: Piątek, 29 Grudzień 2006, 21:03
Miejscowość: Racibórz-AGL

Re: Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Henryk Urban » Poniedziałek, 27 Czerwiec 2011, 23:43

Cześć
Piotrek widze ile to nerwów kosztuje,powinni być wdzięczni za wyręczenie z obowiązków :shock:
ale widać dla niektórych ważniejsza jest droga służbowa :roll: .
Może będzie jakaś aktualizacja w kalendarzu AP,oby na czas to coś będzie wiadomo.
To chyba będzie 3.09 Krosno a 10.09 Kroczewo ?
A np. dlaczego PŚ w Kietrzu nie zalicza się do PP,w tym roku mało jest zawodów zaliczanych do PP .

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Henryk Urban
 
Posty: 162
Dołączenie: Czwartek, 24 Maj 2007, 17:27
Miejscowość: Lubin

Re: Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Piotr Szymański » Wtorek, 28 Czerwiec 2011, 10:58

Heńku z tego co wczoraj się dowiedziałem to Krosno na 99% ma być 03.09 ale najlepiej jak by się wypowiedział na ten temat organizator.W Kietrzu decyzją pana przewodniczącego Bonieckiego bedzie tylko PŚ :) bez PP decyzji jego nie będę już komentował bo nie ma to najmniejszego sensu.Pozostaje mu tylko życzyć wszystkiego dobrego w dalszej działalności :D
Strona F1E
http://modelpiotrekf1e.pl.tl
Zapraszam
Piotr Szymański
 
Posty: 66
Dołączenie: Piątek, 29 Grudzień 2006, 21:03
Miejscowość: Racibórz-AGL

Re: Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Krzysztof Różycki » Środa, 29 Czerwiec 2011, 14:35

Czytam i nadziwić się nie mogę jak to można utrudnić sobie życie. I nie wynika to ze złej woli osób, lecz jak widzę ze zbiegu dat. I w związku z tym powstaje pytanie czy jak już są organizowane ZAWODY to muszą być one zaliczane i do Pucharu Świata, Pucharu Polski, Ligi Okręgowej i Ogólnopolskiej? Aczy nie mogą to być po prostu najnormalniejsze w świecie ZAWODY MODELI SWOBODNIE LATAJĄCYCH organizowane w Kietrzu?
Pozdrawiam Krzysztof Różycki F1B
Krzysztof Różycki
 
Posty: 49
Dołączenie: Poniedziałek, 20 Luty 2006, 15:55
Miejscowość: Poznań

Re: Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Piotr Szymański » Środa, 29 Czerwiec 2011, 15:20

Przecież są .Może czasami trochę ekstremalne ale są.Tylko niektórzy ludzie nie potrafią zrozumieć że data rozgrywania tych zawodów może z ważnych powodów ulec zmianie.Ze swojego widzimisie nie prosiłem o zmianę tej daty.Nie mniej serdecznie zapraszam Pana na te nasze normalne zawody modeli swobodnie latających w Kietrzu.Nie mam czasu i ochoty na walkę z niektórymi ludzmi którzy utrudniają organizację zawodów, dla mnie to strata czasu i nerwów które wolę poświęcić na latanie modelami na zboczu lub w termice jest to o niebo ciekawsze zajęcie.
Strona F1E
http://modelpiotrekf1e.pl.tl
Zapraszam
Piotr Szymański
 
Posty: 66
Dołączenie: Piątek, 29 Grudzień 2006, 21:03
Miejscowość: Racibórz-AGL

Re: Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Piotr Szymański » Środa, 20 Lipiec 2011, 15:17

Witam
zaczynają napływać zgłoszenia na PŚ w Kietrzu
listę startową zawodników zgłoszonych można zobaczyć tutaj
http://modelpiotrekf1e.pl.tl/WORLD-CUP-KIETRZ-2011.htm

Lista bedzie teraz na bierząco uzupełniana !
Serdecznie zapraszam na zawody !!!
Strona F1E
http://modelpiotrekf1e.pl.tl
Zapraszam
Piotr Szymański
 
Posty: 66
Dołączenie: Piątek, 29 Grudzień 2006, 21:03
Miejscowość: Racibórz-AGL

Re: Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Wojciech Blachut » Wtorek, 23 Sierpień 2011, 21:26

Witam
Wyniki w załącznikach.
Załączniki
III International Kietrz Cup.pdf
(20.5 KiB) Ściągnięto 469 razy
euro challegne.pdf
(29.12 KiB) Ściągnięto 527 razy
Ostatnio edytowano Środa, 24 Sierpień 2011, 22:29 przez Wojciech Blachut, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam Wojciech Błachut
Wojciech Blachut
 
Posty: 90
Dołączenie: Poniedziałek, 24 Sierpień 2009, 22:32
Miejscowość: Gliwice

Re: Zawody PŚ Kietrz 2011

Postprzez Piotr Szymański » Wtorek, 23 Sierpień 2011, 22:52

Dziękuję wszystkim za przybycie na zawody w Kietrzu i stworzenie wspaniałej atmosfery !!!!
Strona F1E
http://modelpiotrekf1e.pl.tl
Zapraszam
Piotr Szymański
 
Posty: 66
Dołączenie: Piątek, 29 Grudzień 2006, 21:03
Miejscowość: Racibórz-AGL


Powróć do Zawody i imprezy modelarskie - zapowiedzi, wyniki, relacje, komunikaty

cron